Na antenie: HISTORIE, KTÓRE WARTO NUCIĆ
Monika Borysow-Dudowicz
Patron dnia: 16 czerwca - św. Lutgarda, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/Kosiniak-Kamysz: Trzeba głosować na dobrych ludzi

Wiadomości z Radomia

Kosiniak-Kamysz: Trzeba głosować na dobrych ludzi

31 październik 2018 / Tekst

Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego udzielił poparcia Radosławowi Witkowskiemu w walce o fotel prezydenta Radomia. - Mam głębokie przekonanie, że Radom może być wspaniałym miastem do życia. Nie można lepiej uczcić niepodległości, niż stając po stronie tych, którzy chcą łączyć - nie dzielić. - powiedział lider PSL.

Kosiniak-Kamysz: Trzeba głosować na dobrych ludzi
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom

Podczas spotkania w Radomiu Władysław Kosiniak-Kamysz zwrócił uwagę na to, jak zmieniło się miasto pod rządami Radosława Witkowskiego. Odniósł się również do niedzielnych słów prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że w Radomiu czuć lata dziewięćdziesiąte. - Radom rozwijał się w polityce społecznej, senioralnej czy wytchnieniowej. - mówił lider PSL wymieniając m.in : wprowadzenie w Radomiu karty N, budowę żłobka i przedszkoli, działania na rzecz opiekunów osób niepełnosprawnych:

 

Kosiniak-Kamysz wspominał również o współpracy międzypartyjnej. - Od wielu lat wspólnie współrządzimy z Platformą w województwie mazowieckim. Trwają rozmowy, żeby ta współpraca była kontynuowana - wszystko jest na dobrej drodze - przekonywał prezes PSL:

  

Swojego poparcia Radosławowi Witkowskiemu udzieliła również była premier Ewa Kopacz. - Radom potrzebuje prezydenta, który równie dobrze czuje się w domu seniora, jak i na meczu Radomiaka - potrafi rozmawiać z każdym. - taki zdaniem Ewy Kopacz jest właśnie Radosław Witkowski, który zasługuje na reelekcję:

  

 Za poparcie dziękuje prezydent Radosław Witkowski. - Jak do tej pory chcemy, aby Radom był miastem otwartym, tolerancyjnym, ale też miastem europejskim - deklaruje i dodaje:  - Jestem dumny z tego, co udało się nam zrobić i bolą mnie słowa prezesa Kaczyńskiego:

  

W spotkaniu z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz Ewą Kopacz udział wzięli działacze Koalicji na Rzecz Zmian i Polskiego Stronnictwa Ludowego z Radomia i regionu radomskiego.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4