Na antenie: HISTORIE, KTÓRE WARTO NUCIĆ
Monika Borysow-Dudowicz
Patron dnia: 25 sierpnia - św. Ludwik IX, król
Radio Plus Radom /RADOM/Więcej biletów na Czarnych!

Wiadomości z Radomia

Więcej biletów na Czarnych!

24 listopad 2013 / Tekst

Mamy dobrą wiadomość dla kibiców. Przed ciekawie zapowiadającym się wtorkowym meczem z Jastrzębskim Węglem do kas trafi więcej biletów. - W porównaniu do ostatniego meczu będzie to ponad 100 biletów - zapewnia Janusz Stańczuk, prezes klubu Cerrad Czarni Radom.

Bilety wygospodarowane zostały dzięki ... siatkarzom, a także najwierniejszym fanom beniaminka PlusLigi. - Zawodnicy zrezygnowali z części przysługującego im przydziału. Kilkanaście biletów z prośbą o skierowanie do wolnej sprzedaży oddali również przedstawiciele fan klubu - zdradza Janusz Stańczuk. - Zdajemy sobie sprawę, że nie rozwiąże to problemu, ale większa pula wejściówek i gest na pewno jest nie do pogardzenia. Jastrzębski Węgiel to uznana marka na siatkarskiej mapie Polski.

Prezes siatkarskiego klubu podkreśla również, że do Radomia nie dotarła dotychczas rezerwacja od kibiców Jastrzębskiego Węgla. - Jeżeli nikt z obozu naszego przeciwnika nie potwierdzi ich przyjazdu do godz. 15 w poniedziałek, bilety z tego sektora również trafią do sprzedaży - zapewnia Janusz Stańczuk.

Cerrad Czarni Radom z Jastrzębskim Węglem zagrają 26 listopada (wtorek) o godz. 18! Tymczasem sprzedaż biletów rozpocznie się dzień wcześniej. W wejściówki tradycyjnie zaopatrzyć będzie można się w głównej kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Narutowicza, przy wejściu na stadion!). Poniedziałkowa sprzedaż rozpocznie się o godz. 15. Kasy będą czynne cztery godziny. W razie potrzeby bilety rozprowadzane będą też we wtorek od godz. 16.

Tak jak w przypadku wcześniejszych potyczek, cena wejściówki wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu biletu ulgowego - 15 zł. Prowadzona będzie też sprzedaż na miejsca stojące - 10 zł. Jedna osoba zakupić będzie mogła cztery bilety.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4