Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 22 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Królowa
Radio Plus Radom /RADOM/Wigilia na sportowo

Wiadomości z Radomia

Wigilia na sportowo

16 grudzień 2015 / Tekst

Przedstawiciele radomskiego środowiska sportowego i turystycznego uczestniczyli dzisiaj w spotkaniu opłatkowym. Nie zabrakło podsumowań i życzeń na nowy rok.

Spotkanie rozpoczęły przemówienia przedstawicieli miasta. Prezydent Radosław Witkowski pogratulował sportowcom wyników w 2015 roku i podziękował za promocję miasta na zewnątrz, a sekretarz miasta Rafał Czajkowski życzył dalszych sukcesów.

Następnie biskup Henryk Tomasik odczytał fragment Pisma Świętego i złożył serdeczne życzenia wszystkim zgromadzonym przedstawicielom radomskiego środowiska sportowego i turystycznego.

Łamaniu się opłatkiem towarzyszyła wymiana uwag i gratulacji za osiągnięcia sportowe. Nie zabrakło również życzeń. Prezes Radomiaka Radom Sławomir Stempniewski. -Życzę radomianom wielu pozytywnych wrażeń. Zwłaszcza na radomskich arenach sportowych, a w szczególności przy zmaganiach Radomiaka. 5 stycznia wznawiamy treningi i myślę, że po zimowym okienku transferowym spotkamy się w troszeczkę szerszym składzie. Dzisiaj na nasz pokład trafił Radosław Mikołajczak ze Stali Stalowa Wola.

W podobnym tonie wypowiedział się prezes Broni Radom Artur Piechowicz. -Życzę przede wszystkim dobrych wrażeń, emocji i widowisk. Jestem w środowisku piłkarskim, więc życzę też dobrych meczy, frekwencji na stadionie i przede wszystkim wyników osiąganych przez kluby. Teraz są urlopy, więc mamy okres spokoju, wyciszenia, ale zaraz rusza intensywny okres przygotowawczy.

Jerzy Przyborowski - weteran lekkoatleta - nie uważa 2015 roku za udany, ale ma nadzieję na sukcesy w przyszłym. -Na Mistrzostwach Świata w Lyonie wypadłem słabo. Miałem kontuzję, a liczyłem na wiele, bo dopiero wchodziłem w nową kategorię wiekową (85 lat - przyp. red.). Niestety, nie udało się, ale mam nadzieję, że w kolejnych mistrzostwach będę startował i może lepiej pójdzie. Wszystkim weteranom sportowym życzę na nowy rok pogody ducha i żeby nie zapominali o sporcie, bo spowalnia to procesy starzenia i działa lepiej niż lekarstwa.

My życzymy wszystkim radomskim sportowcom samych sukcesów, bo dzięki emocjom, które w nas wyzwalacie, życie staje się piękniejsze.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4