Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 18 czerwca - św. Elżbieta z Schönau, dziewica i zakonnica
Radio Plus Radom /RADOM/Witkacego przejezdna

Wiadomości z Radomia

Witkacego przejezdna

13 listopad 2013 / Tekst

Dobiega końca przebudowa ulicy Witkacego. W sobotę będzie przywrócony ruch kołowy na odcinku między ulicami Milenijną i Majątkową.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem przebudowy ulicy Witkacego, od dnia 16 listopada 2013 roku (sobota) będzie przywrócony ruch kołowy na odcinku między ulicami Milenijną i Majątkową. Zmienią się objazdy dla ruchu lokalnego.
Ulica Witkacego będzie otwarta na odcinku od skrzyżowania z ulicą Milenijną do przepustu przy stawie (koło skrzyżowania z ulicą Majątkową). Do odwołania pozostanie zamknięte przedłużenie ulicy Witkacego na odcinku od ulicy Milenijnej do Grzebieniowej. Roboty drogowe na tym fragmencie związane są z budową południowej obwodnicy Radomia (nie wchodzą w zakres inwestycji na ulicy Witkacego).
Zlikwidowany zostanie dotychczas obowiązujący objazd dla ruchu lokalnego, przebiegający ulicami Studzienną oraz Źródłową. Dojazd na Malczew i Godów będzie możliwy od strony Ustronia ulicami Jana Pawła II, Wyścigową, drogą wzdłuż obwodnicy, Grzebieniową, Źródłową, Galla Anonima i Witkacego. Ruch pomiędzy Malczewem i Godowem będą rozprowadzały ulice Godowska, Rolnicza i Drzymały.
Objazd dla pozostałych pojazdów, w tym ciężarówek (między innymi do Trablic i Sołtykowa) będzie nadal przebiegał w obu kierunkach ulicami Wiejską, Południową, Gajową, Wjazdową i Wierzbicką, a następnie przez Trablice (drogą wojewódzką nr 744 i aleją Kotlarza). Drugi objazd jest wyznaczony w obydwu kierunkach od ronda Dmowskiego aleją Grzecznarowskiego oraz ulicami Słowackiego i Banacha.
Nadal zamknięty dla ruchu kołowego jest nowy wiadukt na ulicy Wiejskiej (nad budowaną obwodnicą). W tym rejonie należy korzystać z wyżej wymienionych objazdów. Dojazd do fragmentu ulicy Godowskiej odbywa się przez ulicę Wydmową.
Za:MZDiK

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"(Everything I Do) I Do It For You"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4