Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 22 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Królowa
Radio Plus Radom /RADOM/Wolna Niedziela w Sejmie

Wiadomości z Radomia

Wolna Niedziela w Sejmie

16 październik 2013 / Tekst

Konferencję dotyczącą inicjatywy na rzecz wolnych od handlu niedziel organizuje Akcja Katolicka. Spotkanie odbędzie się 25 października w Sejmie. Chętni do uczestnictwa w konferencji mogą się zgłaszać się drogą telefoniczną lub mailową z biurem poselskim Roberta Telusa w Opocznie.

wolnaniedziela.org
wolnaniedziela.org

Konferencja "Wolna Niedziela" rozpocznie się o 12.00 w sali 118 w budynku C. Powitania dokonają: Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło – Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich poseł Robert Telus oraz Prezes Akcji Katolickiej w Polsce Halina Szydełko. W programie jest wystąpienie prof. Anieli Dylas ( Racje na rzecz prawnej ochrony niedzieli ), ks. Bogusława Wolańskiego ( Wspólne przeżywanie niedzieli w rodzinie szansą na zbudowanie społeczeństwa o ludzkim obliczu ), prof. Łukasza Pisarczyka ( Wolna niedziela w aspekcie prawnym ) oraz Alfreda Bujara ( NSZZ Solidarność wobec prawa do uregulowania handlu w niedziele - oczekiwania pracowników ). O godzinie 14.00 odbędzie się konferencja prasowa.

Chętni do uczestnictwa w konferencji mogą się zgłaszać się drogą telefoniczną lub mailową z biurem poselskim Roberta Telusa w Opocznie ( 44 755 00 76; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Organiatorami konferencji są: Parlamentarny Zespół Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcja Katolicka, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, NSZZ Solidarność, Ruch Światło – Życie oraz legnicki Społeczny Ruch Świętowania Niedzieli.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4