Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Wawrzyniec z Brindisi, prezbiter i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /RADOM/Z Radiem Plus polecieli do Turcji

Wiadomości z Radomia

Z Radiem Plus polecieli do Turcji

16 październik 2013 / Tekst

Dwa lata temu zostali Super Rodzinką Radia Plus. Iza i Maciej Prawdowie z Końskich wraz ze swoimi dziećmi Martą i Dominikiem wrócili z Turcji. Na wycieczkę polecieli właśnie dzięki wygranemu w naszym radiu konkursowi.

fot. M. Prawda
fot. M. Prawda

- Dlaczego Turcja? Moja kuzynka pracuje w biurze podróży i powiedziała, że wyśle nas tam, gdzie ona chciałaby kiedyś pojechać. Wybór okazał się trafny - mówi Iza. Rodzina Prawdów odpoczywała w Turunc niedaleko Marmaris. To malowniczo położona miejscowość u podnóża gór nad Morzem Śródziemnym. Prawdowie spędzili tu siedem dni. - Pogoda rozpieszczała zarówno tych, którzy chcieli upałów, jak i tych pragnących chłodu - mówi ze śmiechem Maciej, jednak z wyjazdu, jak zresztą cała rodzina, jest bardzo zadowolony. Podczas pobytu w Turcji Prawdowie mieli czas nie tylko na odpoczynek, ale i na wycieczki. Najmłodsi członkowie Super Rodzinki Radia Plus najlepiej zapamiętali rejs po rzece Dalyan i ogromnego blisko 200-kilogramowego żółwia, którego zobaczyli na jednej z plaż. Prawdowie konkurs w Radiu Plus wygrali dwa lata temu. Jednak na wyjazd nie zdecydowali się od razu, przede wszystkim ze względu na dzieci. - Kiedy zostawaliśmy Super Rodzinką, nasza córka Marta miała zaledwie roczek. Wyjazd z tak małym dzieckiem byłby chyba bardzo uciążliwy, dlatego postanowiliśmy poczekać - wyjaśnia Maciej. Teraz Marta i Dominik już nieco podrośli, dlatego swoją wycieczkę, podobnie jak rodzice, dobrze pamiętają. Wszyscy będą mieli co wspominać.

O pobycie w Turcji rodziny Prawdów z Izą i Maciejem rozmawiał Marcin Prejs.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4