Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: 26 sierpnia - Najświętsza Maryja Panna Częstochowska
Radio Plus Radom /RADOM/Zadbali o zdrowie na zakupach

Wiadomości z Radomia

Zadbali o zdrowie na zakupach

12 maj 2019 / Tekst

Bezpłatne konsultacje medyczne i kosmetyczne, badania i porady... Hipermarket E.Leclerc zaprosił klientów na Dzień Zdrowia i Urody.

Zadbali o zdrowie na zakupach
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom

To była dobra okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym. W sobotę w pasażu hipermarketu E.Leclerc odbył się Dzień Zdrowia i Urody. Na uczestników czekały bezpłatne konsultacje medyczne, kosmetyczne i dietetyczne. Można było sprawdzić skład ciała, zbadać wady postawy dzięki specjalnej platformie. Nie zabrakło porad kosmetycznych i zdrowotnych. Klienci mieli również okazję by zbadać poziom cukru i ciśnienie. 

Uczestnicy chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Jedni wybrali się do marketu, bo wiedzieli o wydarzeniu. Dlainnych była to miła niespodzianka podczas sobotnich zakupów: 

Jedną z atrakcji był punkt przygotowany przez salon kosmetyczny. Można było dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanych zabiegów, udzielane były również porady dotyczące dbania o swój wygląd. - W dzisiejszych czasach to bardzo ważne - mówi pani Kinga, która w sobotę spotykała się z klientami w hipermarkecie:

Jednak obok urody uczestnicy chętnie stawiali na sprawdzenie swojego stanu zdrowia. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt pomiaru cukru i ciśnienia. - Niektórzy pacjenci byli zaskoczeni wynikami. Dobrze, że zdecydowali się na krótkie badanie - wiedzą teraz, że muszą szczególnie zająć się swoim zdrowiem - mówi Magdalena Włodarczyk z apteki w E.Leclerc:

Przygotowane zostało również stoisko, przy którym można było sprawdzić skład swojego ciała. - Dużym problemem jest nieregularne jedzenie i objadanie się.  To ma wielki wpływ na odkładanie się tkanki tłuszczowej - przypomina dietetyk Patryk Żyszczyński wyjaśniając jednocześnie na czym polega badanie składu ciała:

W czasie Dnia Zdrowia i Urody można było pomóc nie tylko sobie, ale również innym. Przez hipermarketem prowadzona była zbiórka krwi. 

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4