Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Tomasz Bednarek
Patron dnia: 23 marca - św. Józef Oriol, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Zatrzymani w pościgu

Wiadomości z Radomia

Zatrzymani w pościgu

03 luty 2019 / Tekst

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu oraz 1 Komisariatu Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy szaleli renaultem po ulicach Radomia. 22 -u i 32-latek trafili do policyjnego aresztu.

Zatrzymani w pościgu
foto: policja/Radom

Podczas służby mundurowi zauważyli na ul. Kieleckiej renaulta, który nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu auta do kontroli. Gdy kierowca zorientował się, że ma do czynienia z policją, zaczął uciekać nie zważając na czerwoną sygnalizację świetlną. Policjanci poinformowali dyżurnego radomskiej komendy o pościgu i pojechali za uciekającym renaultem.

Gdy dojechali do ul. Wernera, drogę uciekającemu kierwocy zajechali policjanci z KP1 w Radomiu i zmusili do zjazdu w ulicę Mokrą. Ucieczka zakończyła się na ul. Czarnieckiego, gdzie uciekający samochód wypadł z jezdni i znalazł się na pasie zieleni. Kierowcę (22 lata) zatrzymali mundurowi z „jedynki”, a pasażera (32 lata) policjanci z SPPP-u, którzy by dostać się do pojazdu musieli wybić szybę, ponieważ mężczyźni zatrzasnęli się od środka i próbowali odjechać z miejsca zdarzenia.

W czasie przeszukania pojazdu policjanci znaleźli m.in. podejrzane „zawiniątka” z białym proszkiem. Okazało się także, iż pasażer samochodu poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Radomiu i Prokuraturę Rejonową w Puławach. Mężczyźni zostali zatrzymani. Kierowca będzie m.in. odpowiadał za niezatrzymanie się do kontroli policyjnej. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Radomiu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4