Na antenie: ALEJA GWIAZD
Mariusz Syta
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Zmiany w ruchu na Wszystkich Świętych

Wiadomości z Radomia

Zmiany w ruchu na Wszystkich Świętych

28 październik 2015 / Tekst
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z niedzielnym świętem Wszystkich Świętych Zmarłych, w rejonie cmentarzy ruch zostanie zmieniony. Jakie zmiany czekają na kierowców w nadchodzący weekend?
Zmiany w ruchu na Wszystkich Świętych
fot. MZDiK
Rejon cmentarza na Limanowskiego:

W dniach 31 października i 1 listopada ulica Limanowskiego będzie zamknięta między ulicami Maratońską i Tytoniową. Zamknięte będą też ulice Chopina, Obrońców, Kurpiowska, Ordona, Kujawska i Hutnicza. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył mieszkańców tych dróg (w przypadku ulicy Obrońców także pojazdów z zezwoleniem ZUK). Ulica Dębowa od Limanowskiego do parkingu będzie drogą jednokierunkową.

Rejon cmentarza na Firleju:

Ulica Ofiar Firleja będzie jednokierunkowa od ulicy Warszawskiej do przedłużenia ulicy Mieszka I. Od Warszawskiej do Barlickiego lewy pas będzie zarezerwowany wyłącznie dla autobusów miejskich. Wyjazd sprzed cmentarza ulicami Ofiar Firleja i Mieszka I. Ulica Witosa od Warszawskiej do przedłużenia Mieszka I będzie drogą jednokierunkową. Wyjazd sprzed cmentarza objazdem przez przedłużenie Mieszka I (bez nazwy) i dalej prosto Mieszka I. Na nowej drodze będzie zakaz ruchu pojazdów powyżej 3,5 tony (z wyjątkiem autobusów komunikacji miejskiej). Zakaz ruchu kołowego będzie wprowadzony na odcinkach ulic: Aleksandrowicza (od szpitala do Warszawskiej) i Barlickiego (30 października i 2 listopada tylko na odcinku przez las, a 31 października i 1 listopada - już na całej długości). Tymi drogami będą mogły jeździć wyłącznie autobusy komunikacji miejskiej i inne uprawnione pojazdy.

Na ulicach Warszawskiej (przy cmentarzu prawosławnym) i Kozienickiej (przy cmentarzu w Rajcu Szlacheckim) będzie zakaz zatrzymywania się. Miejsca postojowe będą tam odpowiednio na terenie Automobilklubu oraz przy ulicy Północnej.

Szczegółowe informacje znaleźć można także na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4