Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Szymon z Lipnicy, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/Znów będą się uczyć samoobrony

Wiadomości z Radomia

Znów będą się uczyć samoobrony

03 luty 2015 / Tekst

Rusza kolejna, XXXII już, edycja kursu samoobrony dla kobiet. Z zajęć będzie mogło skorzystać 60 pań.

foto: UM Radom
foto: UM Radom

W tym roku trzeba jednak zapłacić wpisowe. - Zdecydowaliśmy, że w tym roku wprowadzimy opłatę w wysokości 50 zł. Zdarzały się takie sytuacje w ubiegłych latach, że kobiety się zapisywały i w połowie kursu rezygnowały. Trudno było wówczas znaleźć kogoś na wolne miejsce, dlatego teraz jeśli panie decydują się na kurs muszą dokładnie swoją decyzję przemyśleć. Jest to symboliczna opłata - wyjaśnia Rafał Czajkowski sekretarz miasta.
Nabór chętnych do uczestnictwa w kursie trwa do 26 lutego.  Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są w siedzibie stowarzyszenia przy  ul. Moniuszki 9 lub telefonicznie na nr telefonu 48 36 20 884 (poniedziałek-piątek) godz. 7.30- 15.30 lub e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kurs rozpoczyna się 5 marca o godz. 17:00. Zajęcia praktyczne z kursu samoobrony będą prowadzone przez instruktora Krav Maga. Przewidywane są też zajęcia teoretyczne - spotkanie z psychologiem policyjnym na temat przemocy w rodzinie oraz nauka pierwszej pomocy przedlekarskiej. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 17.00-18.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pełnoletniość – ukończenie 18 lat oraz wpłata wpisowego na działalność statutową stowarzyszenia w wysokości 50 zł.

Każda z uczestniczek zobowiązana jest dostarczyć na pierwsze zajęcia zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w kursie.

Wszystkie uczestniczki kursu samoobrony są ubezpieczone w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych od następstw nieszczęśliwych wypadków  przez Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto - uczestniczki nie ponoszą kosztów ubezpieczenia. Zakończenie kursu  przewidywane jest w czerwcu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4