Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 26 czerwca - św. Josemaría Escrivá de Balaguer, prezbiter
Radio Plus Radom /RADOM/[AKTUALIZACJA] Zwłoki w mieszkaniu na Michałowie

Wiadomości z Radomia

[AKTUALIZACJA] Zwłoki w mieszkaniu na Michałowie

03 kwiecień 2018 / Tekst

Ciało starszego mężczyzny w znacznym stopniu rozkładu znaleźli strażnicy miejscy w jednym z mieszkań przy ul. Mieszka I na radomskim Michałowie.

[AKTUALIZACJA] Zwłoki w mieszkaniu na Michałowie
fot: KMP Radom

Funkcjonariusze Straży Miejskiej patrolujący w sobotę osiedle Michałów w Radomiu otrzymali informację od pracownika jednej z firm ochroniarskich. Okazało się, że zaniepokojeni sąsiedzi martwią się o starszego, samotnego mężczyznę, którego nie widzieli od około trzech tygodni. Z relacji sąsiadów wynikało, że mężczyzna był spokojnym, lecz schorowanym starszym człowiekiem.

Strażnicy udali się pod wskazany adres by sprawdzić, co dzieje się z lokatorem. Funkcjonariusze zastali zamknięte drzwi i zasłonięte roletami okna. Z mieszkania nie było również słychać żadnych odgłosów. 

Biorąc pod uwagę fakt, że mogło dojść do zagrożenia zdrowia i życia mężczyzny, policjanci i strażacy pomogli strażnikom dostać się do mieszkania. Po otwarciu okna funkcjonariusze znaleźli zwłoki mężczyzny w daleko posuniętym rozkładzie.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, w mieszkaniu policjanci prowadzili czynności wyjaśniające. Na miejsce przybył również prokurator, który objął nadzór nad postępowaniem okoliczności śmierci mężczyzny.

[AKTUALIZACJA]

We wtorek, 3 kwietnia odbyła się sekcja zwłok mężczyzny. - Sekcja nie wskazała, aby zgon mężczyzny nastąpił z przyczyn urazowych. Dalsze ustalenia będą prowadzone w kierunku ustalenia tożsamości osoby oraz bezpośredniej przyczyny śmierci. - informuje prokurator Beata Galas z Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4