Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Jerzy Popiełuszko, męczennik
Pochmurno

13°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 19 Paź 2017

    Pochmurno 14°C 7°C

  • 20 Paź 2017

    Bardzo pochmurno 16°C 9°C

Wiadomości z Radomia

Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Niemojowicach zostali ewakuowani. W jednym z pomieszczeń garderoby na skutek zaprószenia ognia wybuchł pożar. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Całe szczęście do akcji wkroczyli zaraz strażacy, a cała akcja okazała się ćwiczeniami Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na poziomie powiatu opoczyńskiego.

"Bezpieczeństwo - to nasza wspólna sprawa" - pod takim hasłem odbyła się debata społeczna w Drzewicy. Głównym jej organizatorem była opoczyńska policja.

Wsparcie UE dla ZOL

25 wrzesień 2013

8 mln 955 tysięcy złotych dofinansowania unijnego zostanie przeznaczonych na budowę Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla osób starszych i niepełnosprawnych w Pionkach. Decyzję w tej sprawie podjął Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Nie potwierdziły się zarzuty, że Piotr Szprendałowicz otrzymał pozwolenie na broń myśliwską posłużył się fałszywym zaświadczeniem. 

Nielegalna wymiana

24 wrzesień 2013

Radomscy policjanci zatrzymali handlarzy towaru bez akcyzy. 

34-letni kierowca tira z Ukrainy zaparkował przez pomyłkę na prywatnej posesji. 

Wzrasta liczba upadłości mazowieckich przedsiębiorstw.

Poseł Platformy Obywatelskiej, Radosław Witkowski napisał list do prezydenta Radomia, Andrzeja Kosztowniaka w sprawie utrudnień komunikacyjnych na południu Radomia.

Radomska policja puszukuje zaginionej Barbary Rejmer.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Radomiu przenoszą się dziś z ul. Świerkowej do budynku przy ul. Młodzianowskiej 24.

O potrzebie stworzenia optymalnego modelu samorządowej opieki medycznej i środowiskowej nad chorym i jego opiekunem, dyskutowali uczestnicy konferencji poświęconej osobom chorym na Alzheimera. Spotkanie odbyło się 21 września w Pallotyńskim Domu Opieki św. Wincentego we Wrzosowie koło Radomia.

Nadkomplet publiczności obejrzał piątkowy mecz sparingowy pomiędzy Czarnymi Radom i Resovią Rzeszów. Po ponaddwugodzinnym meczu 3:2 wygrali aktualni mistrzowie Polski.

"Bezpieczeństwo - to nasza wspólna sprawa" - pod takim hasłem odbędzie się debata społeczna w Drzewicy. Wspólnie z miejscowym urzędem organizuje ją opoczyńska policja.

Śmiertelny wypadek

20 wrzesień 2013

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 66-letni mężczyzna.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 48-letniego kierowcę, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej przeładowanym busem.

Ta akcja budzi świadomość społeczną - mówi biskup Henryk Tomasik o akcji pro-life ''Jeden z nas'', którą poparło milion Europejczyków, w tym 165 tysięcy Polaków. Inicjatywa ma przywrócić Europie jej duszę. Inicjatorzy akcji zwracają uwagę, że Unia Europejska to nie tylko rynek i marketing, lecz to człowiek i jego godność.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Gimme Hope Jo'anna

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 12
Indykpol AZS Olsztyn 4 11
Cuprum Lubin 5 11
GKS Katowice 5 9
Espadon Szczecin 5 9
ONICO Warszawa 5 8
Trefl Gdańsk 4 7
Jastrzębski Węgiel 4 7
Cerrad Czarni Radom 5 7
Łuczniczka Bydgoszcz 5 7
Asseco Resovia Rzeszów 4 6
MKS Będzin 5 5
PGE Skra Bełchatów 3 4
Dafi Społem Kielce 5 2
BBTS Bielsko-Biała 4 0
Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 0

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA