Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Magda Gliszczyńska, Wojtek Sałek
Patron dnia: 24 czerwca - Narodzenie św. Jana Chrzciciela

Wiadomości z Radomia

Koszarowa po remoncie

14 grudzień 2013

Można już jeździć ul. Koszarową w Radomiu. Przez ostatnie 10 tygodni była modernizowana. 

Dziś o godz. 13 w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu przy ul. Kusocińskiego odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci, połączone z czytaniem w języku angielskim. 

"Radomski Dzień Urazowy" odbył się się w szpitalu na radomskim Józefowie.

Najpierw rano pojawiły się koksowniki, następnie na ulice wyszli zomowcy. Tym razem jednak nie pałowali, lecz rozdawali ulotki.

Do boju Czarni Radom!

13 grudzień 2013

Czy rewelacja sezonu wytrzyma ciśnienie w Bielsku-Białej?

Znany historyk mówił o generale Wojciechu Jaruzelskim.

Pilotaż na półmetku

13 grudzień 2013

Po sześciu miesiącach trwania pilotażu „Partnerstwo dla pracy” 186 bezrobotnych już podjęło zatrudnienie: 74 osoby w Warszawie, 59 osób w Płocku i 53 osoby w Radomiu. Aktywizację grupy pilotażowej na Mazowszu (984 bezrobotnych) prowadzi firma Wyg International.

Finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka odbył się w zeszły weekend w Radomskiej Szkole Wyższej. Wówczas obdarowano najbardziej potrzebujące rodziny. Jednak to nie koniec akcji w Radomiu. Dziś o godz. 16 dzieci z tych rodzin poczują magię zbliżających się świat podczas zabawy w Studiu Edukacji Artystycznej „Pinezka”.

 

 

Już w tę niedzielę w Szydłowcu odbędzie się Gwiazdka na Rynku. 

Głosujmy na wielbłąda!

12 grudzień 2013

Już po raz trzeci, 6 stycznia ulicami Radomia przejdzie Orszak Trzech Króli. Czy obok Mędrców na koniach będzie kroczył wielbłąd...?

Ubogie rodziny wielodzietne z gminy Końskie będą mogły korzystać z ulg. Wszystko w ramach specjalnych kart dużych rodzin, jakie przygotował dla nich samorząd.

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu zajęła drugie miejsce w konkursie ekologicznym za wykorzystanie surowców wtórnych przy wykonaniu tzw. gazetnika, czyli pojemnika na gazety.

Na ulice wyjdzie ZOMO, będzie koksownik i gen. Jaruzelski, ogłaszający stan wojenny. W ten sposób młodzi ludzie chcą przypomnieć jutro radomianom o 32. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

PiS odświeża pamięć parlamentarzystom PO. 

Po 47 latach otwiera oczy Walt Disney i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywiści. To temat zwycięskiego komiksu w konkursie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pt. Człowiek - najlepsza inwestycja.

O 62 proc. (z 49 do 79) wzrosła liczba dawców na Mazowszu w latach 2010 - 2012. Rozwój transplantologii potwierdza również większa liczba szpitali, w których dokonuje się przeszczepów organów.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4