Na antenie: KOŚCIÓŁ WYDARZENIA KOMENTARZE
Weronika Zaguła
Patron dnia: święci Maurycy i Towarzysze, męczennicy

Wiadomości z Radomia

Wczoraj popołudniu na ul. Jana Pawła II w Radomiu doszło do niestety typowej, a niebezpiecznej sytuacji. 

Dwie nowe kamery monitoringu miejskiego już czuwają nad bezpieczeństwem na Ustroniu.

Radomscy policjanci zatrzymali 59-letnią kobietę, która posiadała kilkanaście kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

Nie chcą norek

27 listopad 2013

Radni chcą uznać norkę amerykańską za gatunek inwazyjny. Dlatego chcą napisać do kilku resortów.

Dobra informacja dla mieszkańców Opoczna. Już od 1 grudnia miejscowy Zakład Energetyki Cieplnej wprowadza nowe, niższe stawki za ciepło.

Radomska piekarnia „Wacyn” została laureatem XI edycji konkursu „Mazowiecka Firma Roku 2013”. Piekarnia „Wacyn” zdobyła I nagrodę w kategorii – przemysł spożywczy. Prestiżowe laury przyznano podczas Gali Polskiej Przedsiębiorczości, która odbyła się w Warszawie.

Za kradzież sztućców wartych 640 złotych odpowiedzą dwaj opocznianie. Z ustaleń policji wynika, że złodzieje to pracownicy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Opocznie.

Radomianie pokonali u siebie uczestnika Ligi Mistrzów Jastrzębskiego Węgla 3:0! Prezentujemy wypowiedzi kibiców, zawodników i trenerów po niezywkle emocjonującym meczu!

Do Radomia przyjechał dziś prezes Kongresu Nowej Prawicy, Janusz Korwin – Mikke. 

Pluszowe misie pocieszą dzieci. Mazowiecka Policja rozpoczyna pilotażowy pragram przeciwdzialania przemocy w rodzinie.

Ich potrzeby nie są wygórowane. Najczęściej proszą o opał na zimę i ubrania. Blisko 50 opoczyńskim rodzinom chce w tym roku pomóc Szlachetna Paczka.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Opocznie w XIV Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Pływaniu.

Aktualny mistrz Polski w kolarstwie przełajowym i MTB, olimpijczyk z Londynu Marek Konwa wygrał Ogólnopolski Wyścig o Puchar Wójta Gminy Sławno Tadeusza Wojciechowskiego.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się ośrodek zdrowia w Wolanowie koło Radomia. Tymczasem na początku miesiąca prasa informowała, że pacjenci wypisują się z przychodni po tym, jak odeszli znani specjaliści.

Prowadzone w województwie mazowieckim badania jakości powietrza pokazują, że największe stężenie zanieczyszczeń występuje na terenach zurbanizowanych.

„Ciesz się chwilą” i „Najzwinniejszy mazowiecki koziołek” to zwycięskie fotografie w konkursie „Mazowsze bliskie sercu”. 

 

ARTYSTA TYGODNIA

Voyage, voyage

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY