Na antenie: NOCNE ŚWIATŁA
Paweł Krzemiński
Patron dnia: 22 maja - św. Rita z Cascia, zakonnica

Wiadomości z Radomia

Uruchomione będą bezpłatne nocne linie 100 i 101.

W Biuletynie Informacji Publicznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu jest już ogłoszenie o przetargu na dokończenie budowy hali i stadionu przy ul. Struga oraz budowę dróg służących obsłudze Radomskiego Centrum Sportu.

Sezon grzewczy w radomskich blokach już się zakończył, jednak mieszkańcy skarżą się na zimno. - Uczucie zimna jest mocno subiektywne - odpowiadają zarządcy. 

Radomscy strażacy zapraszają na noc muzeów. Czeka wiele atrakcji.

Na ul. Góralskiej w Radomiu w pobliżu przychodni zmarła 62-letnia kobieta. Okoliczności wyjaśnia prokuratura. 

Rusza remont drogi powiatowej w Groszowicach - od środy, 15 maja od około godz. 8.20 do końca dnia oraz w czwartek, 16 maja przez cały dzień, trasa autobusów linii 26 będzie skrócona do Antoniówki.

Radom otrzyma 80,5 mln zł kredytu z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Będzie to trzecia, ostatnia transza z kwoty 180 mln zł przyznanej miastu przez EBI. Umowę w tej sprawie podpisali podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach prezydent Radomia Radosław Witkowski i wiceprezes EBI Vazil Hudák.

Od 22 do 24 maja potrwają 16 Radomskie Dni Godności

Fizjoteraupeuci z oddziału rehabilitacji Radomskiego Szpitala Specjalistycznego solidaryzują się ze swoimi kolegami po fachu w całym kraju i dziś w ramach akcji protestatycyjnej masowo oddają krew. W czarnych koszulkach, na znak protestu, przyszli do pracy także fizjoterapeuci z zakładu rehabilitacji miejskiej lecznicy. Żadają podwyżek w wysokości 1200 - 1600 złotych do pensji zasadniczej.

Tysiąc kart N

14 maj 2019

Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Radomiu wydał już prawie tysiąc kart N.  Z karty mogą korzystać rodziny z osobą niepełnosprawną.

Po raz pierwszy w Radomiu odbędzie się festiwal poświęcony tematyce gór i podróży.

Jedyna taka okazja, by odwiedzić Sąd Okręgowy i uczestniczyć w posiedzeniu.

Na Noc Muzeów zapraszają 18 maja mazowieccy policjanci

"Obroń swoje prawo" – pod takim hasłem ma odbywać się ostatnia, duża akcja PiS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Autobusy linii 23 kursują dziś do pętli zastępczej w Malczewie. Powód? - przebudowa ulicy Radomskiej w Sołtykowie. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że autobusy będą kursować do zastępczej pętli do godz. 23.00.

Wzrasta liczba zachorowań na odrę - w Radomiu odnotowano już 19 przypadków choroby. Siedem zachorowań to dzieci od 6 miesiąca życia do dwóch lat. Dwoje z nich zostało hospitalizowanych.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4