Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 22 maja - św. Rita z Cascia, zakonnica

Wiadomości z Radomia

17 maja odbędzie się w ZUS Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Julita Grabowska i Mikołaj Bednarczyk zwyciężyli w konkursie "Moje pierwsze prawo jazdy" organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Galerię Słoneczną. Nagrodą główną był skuter i kurs na prawo jazdy kategorii AM. 

Bezpłatne konsultacje medyczne i kosmetyczne, badania i porady... Hipermarket E.Leclerc zaprosił klientów na Dzień Zdrowia i Urody.

Punkt Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem został uruchomiony w Radomiu. Pomocy udziela stowarzyszenie „Hojne Serca” z Końskich.

Do siedmiu pożarów samochodów doszło w nocy z piątku na sobotę w Radomiu i okolicach. Sprawę bada policja. 

Przejazd rowerzystów od Śródmieścia do Pruszakowa oraz festyn na placu Corazziego mogą powodować niedzielne utrudnienia w ruchu.

Piosenki ludowe, skoczne polki, czy mazurki – dominowały na scenie w Muzeum Wsi Radomskiej. Po raz drugi odbył się tam Integracyjny Przegląd Piosenki Ludowej, którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 24 w Radomiu!

Naczelny Sąd Administracyjny uznał za nieważny zapis uchwały Rady Miejskiej dotyczący konieczności płacenia za parking w każdym miejscu w całym pasie drogowym. Według ustawy o drogach publicznych, każde miejsce parkingowe powinno być oznakowane.

Rozpoczął się remont kwatery wojennej na Firleju. To jeden z projektów realizowanych w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Prace wykonuje firma Palmett z Warszawy. Jej oferta w przetargu opiewała ponad 643 tys. złotych.

Bezpłatne konsultacje medyczne i kosmetyczne, badania i porady... Już w najbliższą sobotę hipermarket E.Leclerc zaprasza na Dzień Zdrowia i Urody.

Oddają część siebie, nie oczekując nic w zamian - wolontariusze ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży "Arka" zaprosili wolontariuszy i zainteresowanych pracą wolontarystczną z Radomia i diecezji radomskiej. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 20 Szkolnych Klubów Młodzieżowego Wolontariatu. Kolorytu zorganizowanej po raz pierwszy imprezie pn.: "Wielka Integracja Szkół" dodali wolontariusze m.in. z: Hiszpanii, Holandii, Słowacji, Belgii i Niemiec.

15 lat Polski w Unii Europejskiej. Spotkanie radomian przy fontannach.

Prezydent Radosław Witkowski powołał Zespół Konsultacyjny ds. Współpracy Samorządu z Organizacjami Pozarządowymi, będący jednym z organów opiniodawczo - doradczych Prezydenta Radomia.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ,,RADKOM’’ znów wstrzymuje odbiór odpadów zielonych od radomian. Powód? Zbyt duże nagromadzenie odpadów biodegradowalnych po ostatnich zbiórkach. To już druga przerwa w ich odbiorze.

Prezydent Radomia Radosław Witkowski zapowiedział, że Radomskie Centrum Sportu przy ul. Struga powstanie najpóźniej do września 2020 roku. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu ogłasza przetarg na dokończenie inwestycji.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetargi na remonty kolejnych chodników.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Lambada

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

SZKOŁA TWOICH MARZEŃ

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4