Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: bł. Czesław, prezbiter

Informacje z regionu

I Opoczyński Bieg z Policją, gry i zabawy dla dzieci, spotkania z przedstawicielami służb, a to wszystko przy akompaniamencie Orkiestry Miejskiej z Opoczna. Trwa piknik profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo" z okazji święta policji w Opocznie. 

Najnowsze radiowozy, wideorejestratory, laserowe mierniki prędkości. W garnizonie mazowieckim swoją działalność rozpoczęła stworzona do walki z piratami drogowymi grupa "SPEED".

Miała być wizja drogowa - było spotkanie z kilkumiesięcznym bocianem z uszkodzonym skrzydłem. Wójt gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz nad Radomką w Brodzie znalazł bociana. Po dwóch dniach opieki domowej ptak otrzyma profesjonalną pomoc.

Piknik profilaktyczny, biegi, wspólne świętowanie - Komenda Powiatowa Policji w Opocznie zaprasza na powiatowe obchody Święta Policji 2019.

Ponad 1,4 mln zł otrzymały samorządy subregionu radomskiego na modernizację pracowni językowych i komputerowych oraz inwestycje sportowe. Wicemarszałek woj. mazowieckiego Rafał Rajkowski podpisał dziś 27 umów z gminami i powiatami.

Zakup średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych, budowa boiska piłkarskiego czy budowa placu zabaw – to tylko niektóre inwestycje w powiecie przysuskim ze wsparciem samorządu Mazowsza.

Na trzecią wędrówkę po regionie wybraliśmy się do Szydłowca. Zwiedziliśmy Kościół św. Zygmunta i Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych, zajrzeliśmy na Cmentarz Żydowski i podziwialiśmy miasto z wieży widokowej. Pospacerowaliśmy także po miejsocwym parku. 

Niemal 700 seniorów z całego Mazowsza będzie mogło za darmo przeszkolić się z bezpiecznej jazdy. 

Dla bezpieczeństwa pracy oraz zmniejszenia zagrożeniem wypadkami przy pracy

Kilka różnych zespołów zaprezentuje się w ten weekend podczas XXXVII Dni Garbatki, a gwiazdą wieczoru będzie legendarny „Lombard”. Muzyczny maraton rozpocznie się w najbliższą niedzielę o 15:00 na stadionie sportowym w Garbatce-Letnisku.

Osoby, które planują dziś jechać trasą Warszawa-Kozienice muszą liczyć się z utrudnieniami. O 17:00 w Mniszewie rozpocznie się kolejny protest przeciwko planom rozbudowy drogi krajowej 79.

Konkurs dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Dzisiaj około godz. 15:30 w miejscowości Nowiny pod Kozienicami doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Droga w kierunku Zwolenia jest zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy.

Nie brakowało odznaczeń, podziękowań i awansów. Komenda Wojewódzka Policja w związku ze stuleciem utworzenia Policji Państwowej obchodzi swoje święto.

Wakacje z WOT

18 lipiec 2019

Już w sobotę, 20 lipca ruszy projekt "Wakacje z WOT”

Gminy powiatu radomskiego otrzymały 1,3 mln zł z budżetu woj. mazowieckiego. Dziś wicemarszałek Rafał Rajkowski podpisał umowy z reprezentantami poszczególnych samorządów.

Strona 1 z 420
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4