Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 22 marca - św. Zachariasz, papież

Informacje z regionu

Zderzenie trzech osobówek w Podgórzycach.

Rozpocznie się szesnastka Terytorialsów z południowego Mazowsza

Ma 7 lat i jedną nóżkę krótszą o 6 cm. Wiktoria z Opoczna czeka na operację rekonstrukcji stawu biodrowego zniszczonego przez bakterię.

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”.  

Będzie wiało!

15 marzec 2019

Porywy wiatru do 90 km/h, silny wiatr prawie w całym kraju. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem.

Ponad 8 milionów zł na inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne ze środków unijnych trafi do instytucji kultury w województwie mazowieckim. Wśród beneficjentów znajdą się również gminy Odrzywół i Lipsko.

W Opocznie zakończyło się czwarte Forum dla Rodziców.

75 uczniów sprawdzi swoją wiedzę pożarniczą. Jutro w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym Nadleśnictwa Radom w Jedlni-Letnisku odbędą się eliminacje miejsko-powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Nie chcą kurników

15 marzec 2019

Mieszkańcy Skrzyszowa w powiecie koneckim nie chcą w swojej miejscowości kurzej fermy. Na spotkaniu w OSP inwestor próbował przekonać ich do tej inwestycji. Ci jednak zdania nie zmienili.

Pełniącą obowiązki dyrektora szpitala w Pionkach została Bernarda Dudek.

Przed członkiniami kół gospodyń wiejskich, organizacji pozarządowych czy lokalnych grup działania z Mazowsza ogromna szansa. Samorząd województwa mazowieckiego po raz szósty organizuje konkurs na „Najaktywniejszą Liderkę Wiejską w województwie mazowieckim”. Kandydatury można zgłaszać do 30 sierpnia br. Pula nagród w konkursie wynosi 20 tys. zł.

Rusza nabór wniosków w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w województwie mazowieckim.

15 czerwca w Starachowicach mają zostać odsłonięte pomniki: Mariana Świderskiego ps „Dzik” oraz Edmunda Rachtana ps. „Kaktus”. Na alei Armii Krajowej stoi już Ławeczka Zdzisława Rachtana "Halnego".

Cerrad Czarni Radom w przerwie między rozgrywkami odwiedzili Zakład Masarski Krawczyk w Mleczkowie. Poznali funkcjonowanie zakładu "od kuchni".

Opoczyńscy krwiodawcy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej zbiórce krwi. Na honorowych dawców czeka wiele atrakcji. Wśród nich kurs na prawo jazdy.

Żerom wygrywa

13 marzec 2019

Najlepiej poradzili sobie z testem wiedzy i torem przeszkód. Uczniowie z I LO w Opocznie zwyciężają w policyjnym konkursie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4