Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 22 marca - św. Zachariasz, papież

Informacje z regionu

Dla Idy i Piotra

11 marzec 2019

Około 100 uczestników wzięło udział w charytatywnym maratonie fitness. Impreza odbyła się w Opocznie. Dochód z niej pomoże w rehabilitacji dzieci.

W Skaryszewie koło Radomia rozpoczęły się Wstępy.

Zmiany na kolei

11 marzec 2019

Wróciły połączenia z Radomia do Dęblina. Utrudnienia czekają podróżujących do Warszawy.

Morsy na Diablaku

11 marzec 2019

Grupa opoczyńskich morsów i ich sympatyków zdobyła zimą Babią Górę. Część z nich, jak na morsy przystało, na Królową Beskidów weszła w samych koszulkach i spodenkach. Raki też się przydały.

Skaryszewski Jarmark Koński to miejsce, gdzie można zakupić najlepsze konie użytkowe i hodowlane, a także konie wykorzystywane w celach sportowych, rekreacyjnych i hipoterapii z całej Polski.

Na Rajd Bab zaprasza konecki oddział PTTK. Impreza będzie okazją do wędrówki, ale również do rywalizacji w wielu ciekawych konkursach.

Magiczne Ogrody otrzymały tytuł Marka Lubelskie przyznawany markom wnoszącym znaczący wkład w promowanie Lubelszczyzny. Nagroda została im przyznana w Lublinie. Otrzymując Certyfikat Marka Lubelskie, park dołączył do zaszczytnego grona marek takich jak Cisowianka, Herbapol oraz Bialcon.

Wszystkie gminy z Mazowsza przystąpiły do rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Na jego realizację przeznaczono prawie 27 mln złotych.

Kolej to wciąż branża postrzegana jako męska i niewiele osób na co dzień zdaje sobie sprawę, jak duży wkład w jej funkcjonowanie mają kobiety. O ich pracy nie mówi się często, dlatego 8 marca jest dobrą okazją, aby przypomnieć, że kolej ma także kobiece oblicze.

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci policjanta w Przysusze. Ciało mężczyzny rano znaleźli przechodnie.

Miało być jedno z zadań realizowane w ramach prowadzonego w szkole projektu, wyszła kampania społeczna przygotowana przez dzieci - w trosce o seniorów. Mowa o uczniach ze szkoły podstawowej w Jastrzębi, którzy w ramach projektu MegaMisja przygotowali plakaty mówiące o szacunku do osób starszych. 

Mł. asp. Sylwester Malmon z Komisariatu Policji w Skaryszewie został wybrany najlepszym dzielnicowym w powiecie radomskim!

Będzie Msza św. w intencji poległych i prelekcja na temat represji wobec Żołnierzy Niezłomnych po II wojnie światowej. 

25-letni mężczyzna trafił do aresztu, po tym jak policjanci znaleźli u niego amfetaminę.

50-letnia kobieta trafiła do szpitala. To wynik wypadku, do którego doszło dziś ok. godz. 7.30 w Makowcu na krajowej dziewiątce. Ruch odbywa się wahadłowo.

Trzykrotna nadwaga

07 marzec 2019

Ten dostawczak był zdecydowanie za ciężki. Ważył 10,5 tony, a dopuszczalna masa całkowita to 3,5 tony. Inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Kierowca zapłacił mandat.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Czas relaksu

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

Anna Kwiecień

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 23 59
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Cerrad Czarni Radom 24 42
Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 40
PGE Skra Bełchatów 23 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 23 27
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 23 20
MKS Będzin 23 7
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4