Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Wacław, męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Lisów
Dziś jest: Wtorek, 28 września 2021

REGION

Rowery i tablety od burmistrza

czwartek, 23 czerwca 2016 11:56 / Autor: Marcin Prejs
fot. UM Opoczno
Marcin Prejs
Najlepsi uczniowie szkół z terenu gminy Opoczno nagrodzeni. Prymusi dostali ciekawe upominki, m.in. rowery i tablety.
Radom szczepienia

Uroczystość odbyła się w sali USC Urzędu Miejskiego w Opocznie. Burmistrz Rafał Kądziela gratulował tu prymusom osiągniętych wyników w nauce. Najlepszym uczniom z każdej ze szkół wręczył upominki.

Wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali: Paulina Jęcek (SP w ZSS nr 1 w Opocznie), Michał Ryba (Gimnazjum w ZSS nr 1 w Opocznie), Patrycja Błażejewicz (SP w ZSS nr 2 w Opocznie), Agata Grabska (Gimnazjum w ZSS nr 2 w Opocznie), Aleksandra Dębińska (SP w ZSS nr 3 w Opocznie), Dominika Studnicka (Gimnazjum w ZSS nr 3 w Opocznie), Justyna Kwapis (Gimnazjum w Wygnanowie), Weronika Głąbińska (Gimnazjum w Bukowcu Opoczyńskim), Jakub Brola (SP w Mroczkowie Gościnnym), Wiktoria Sałaj (Gimnazjum w ZS w Mroczkowie Gościnnym), Monika Wrzeszcz (SP w ZS w Ogonowicach), Emilia Wojtarek (Gimnazjum w ZS w Ogonowicach), Kinga Łukasik (SP Januszewice), Weronika Kacprzak (SP Kraśnica), Jagoda Kmita (SP Libiszów), Bartłomiej Abramczyk (SP Modrzew) i Mikołaj Zieliński (SP Sielec).

Uroczystość była również okazją do wręczenia nominacji dyrektorskich po zakończonych konkursach w trzech szkołach. Burmistrz Rafał Kądziela wraz z zastępcą Andrzejem Kacprzakiem, sekretarzem Tomaszem Łuczkowskim oraz naczelnikiem Wydziału Oświaty Markiem Ziębickim gratulowali ponownego wygrania konkursu Marzenie Stolarczyk, dyrektorce Gimnazjum w Wygnanowie oraz Urszuli Wiktorowicz, dyrektorce Szkoły Podstawowej w Bielowicach. Od 1 września dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Opocznie będzie Jacek Stępień.