Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY
Patron dnia: św. Juliusz I, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

REGION

Trzy dni z "Biletem Turysty"

poniedziałek, 27 czerwca 2016 14:12 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowieckie.com.pl
Weronika Chochoł
Ważny przez trzy dni "Bilet Turysty" upoważniający do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich po całym Mazowszu to kolejna z wakacyjnych propozycji KM, skierowanych do pasażerów.

Bilet Turysty" jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko--Kamienna, Drzewica.

- Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia on do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Oferta będzie obowiązywać od 1 lipca do 31 sierpnia. - wyjaśnia Donata Nowakowska - rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Bilet jest dostępny w sprzedaży od 24 czerwca. Można go nabyć w kasach i biletomatach KM. Koszt to 67 zł. Szczegółowych informacji dotyczących wakacyjnej propozycji Kolei Mazowieckich udzielają pracownicy call center, pod numerem tel. : 22 364 44 44.