Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: WIELKI PIĄTEK
Dziś jest: 10 kwietnia 2020

REGION

Dla miłośników militariów

piątek, 01 lipca 2016 12:21 / Autor: Weronika Chochoł
fot. magnuszew.pl
Weronika Chochoł
Pokazy szermiercze, ekspozycja zbiorów Muzeum Wojska Polskiego czy koncert piosenki żołnierskiej to tylko niektóre z atrakcji II Pikniku Militarnego, który w niedzielę w Mniszewie.

Będzie to druga odsłona imprezy przeznaczonej dla miłośników militariów. Podczas Pikniku atrakcje dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Osiągnięcia myśli wojskowej pokazywane będą w dwóch transzach - w budynku muzeum jak i na terenach leśnych skansenu. W programie między innymi pokazy symulatora lotów, projekcja filmów "My cichociemni", "Karbala" i "Plan pokaz policji państwowej z lat 1918 - 1939, koncert piosenki żołnierskiej i partyzanckiej, wystawy umundurowania i uzbrojenia z okresu II wojny światowej, czy pokazy szermiercze. Szczegóły zna wójt gminy Magnuszew - Marek Drapała, który zaprasza do udziału w Pikniku:

II Piknik Militarny już w niedzielę, 3 lipca w Skansenie Bojowym w Mniszewie. Początek imprezy o godz. 11:00. Piknik patronatem objął Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie - płk Dariusz Kuleta.

Zapraszamy do nas: