Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Maurycy i Towarzysze, męczennicy
Dziś jest: 22 września 2020

REGION

Poważny wypadek na S7. 11 osób w szpitalu

środa, 07 września 2016 18:23 / Autor: Weronika Chochoł
fot. miastons.pl
Weronika Chochoł

11 osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w miejscowości Sucha niedaleko Białobrzegów.

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 15:30 na ekspresowym odcinku trasy S7 w kierunku Radomia. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem przewożącym ok. 22 osób uderzył w naczepę prawidłowo zaparkowanego pojazdu. - informuje podkom. Jarosław Rdzanek - rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach. - Do szpitali w Radomiu i Grójcu przewiezionych zostało 11 osób. Trzy z nich do miejscowych szpitali przetransportowane zostały śmigłowcami. Reszcie poszkodowanych osób pomoc udzielana jest na miejscu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane trzy śmigłowce ratownicze, pogotowie ratunkowe, a także sekcja ratownictwa medycznego z warszawskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej. Białobrzeska Policja ustala okoliczności zdarzenia: - Na obecną chwilę trwają czynności polegające na udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym, ale wszystkie okoliczności będą wyjaśnione. - mówi rzecznik Policji w Białobrzegach.

Pas drogi S7 w kierunku Warszawy jest przejezdny. Natomiast w kierunku Radomia w miejscowości Sucha wyznaczone są objazdy.