Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

REGION

Nie żyje rowerzysta

poniedziałek, 26 września 2016 12:08 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Tragiczny wypadek w Jamikowicach w powiecie koneckim. Kierujący audi 24-latek potrącił 80-letniego rowerzystę. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na terenie gminy Radoszyce. 24-latek jadący drogą powiatową uderzył w rowerzystę. Ten poniósł śmierć na miejscu. Z ustaleń policji wynika, że kierujący audi był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Również w niedzielę do groźnego wypadku doszło w gminie Stąporków. W okolicach miejscowości Gustawów 29-letni motocyklista stracił panowanie nad swoją hondą i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka volkswagenem. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Kielcach.

Trzy osoby poszkodowane to efekt wypadku, do którego doszło w Końskich. Pijany 42-latek uderzył w stojące przy drodze dwa samochody. Jechał mercedesem, którego chciał kupić. Na jazdę próbną zdecydował się, mimo że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po zderzeniu próbował uciekać, ale pijanego mężczyznę szybko złapała policja.