Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

REGION

Szlachetni poszukiwani w Przysusze!

piątek, 21 października 2016 14:06 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Monika Szczepanik
Weronika Chochoł

Nabór wolontariuszy do Szlachetnej Paczki przedłużony został do końca października. Najwięcej wolontariuszy potrzeba w rejonie przysuskim.

Początkowo nabór miał trwać do końca września. Przedłużony został do połowy października, by finalnie zakończyć się wraz z końcem tego miesiąca. O ile w rejonach radomskich - Glinice, Śródmieście i Północ - wolontariusze dopisali, to są rejony, w których zgłosiło się niewielu chętnych.

- Serdecznie zapraszamy do naszej drużyny SuperW mieszkańców gmin: Rusinów, Odrzywół, Klwów, Borkowice, Gielniów. Z tych gmin nie mamy wolontariuszy. - informuje Monika Szczepanik -  specjalista ds. promocji Szlachetnej Paczki i zaprasza: - Będzie nam bardzo miło gościć również wolontariuszy z Przysuchy. Na chwilę obecną zgłosiło się mało osób z tej gminy.

Jakie kroki podjąć, by zostać członkiem drużyny Super W? Należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl/superw, odnaleźć rejon, który nas interesuje, zarejestrować się i czekać na odpowiedź od lidera.

W ubiegłym roku Monika Szczepanik, która teraz apeluje to wolontariuszy, sama działała w wolontariacie Szlachetnej Paczki. Jak mówi, to przygoda, która zmienia ludzi:

Szlachetna Paczka ma charakter ogólnopolski. W ubiegłym roku połączyła prawie 1 000 000 Polaków!

Zapraszamy do nas: