Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

REGION

Kobiety Sukcesu Mazowsza z regionu radomskiego

środa, 09 listopada 2016 12:07 / Autor:

Region radomski ma trzy reprezentantki wśród laureatek konkursu Kobiety Sukcesu Mazowsza. To przedsiębiorca Monika Bankiewicz z Komorowa, sportsmenka Alicja Fiodorow z Radomia oraz naukowiec Emilia Klimaszewska z Radomia.

To już szósta edycja konkursu. Co roku w poszczególnych województwach wyłaniana jest złota dziesiątka. Kapituła dokonuje wyboru spośród kandydatek zgłoszonych przed przedstawicieli mediów, organizacji społecznych i samorządów. W tym roku docenione zostały trzy kobiety z regionu radomskiego. Monika Bankiewicz jest właścicelką Gospodarstwa Sadowniczego, a także członkiem rady klastra AgroBioCluste. Alicja Anna Fiodorow to z kolei niepełnosprawna sportsmenka, paraolimpijka.  Dr Emilia Klimaszewska jest zaś utytułowanym pracownikiem naukowym Uniwersytetu Technologiczno - Humanistycznego w Radomiu. Zajmuje się technologią kosmetyków i produktów chemii gospodarczej. 

Panie zostaną uhonorowane podczas gali w Warszawskiej Operze Kameralnej, która odbędzie się 26 listopada. Patronem honorowym przedsięwzięcia jest marszałek woj. mazowieckiego Adam Struzik. Pomysłodawczynią i organizatorką Wyborów Kobiet Sukcesu jest dziennikarka Ewa Domaradzka-Ziarek. 

Zapraszamy do nas: