Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święte Anastazja i Bazylissa, męczennice
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Żelazowice, Libiszów
Dziś jest: Czwartek, 15 kwietnia 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 212.

REGION

Policja: Andrzejki przebiegły „raczej spokojnie”

niedziela, 27 listopada 2016 15:19 / Autor:

W regionie radomskim nie odnotowano minionej nocy poważnych zdarzeń drogowych. Szczególną uwagę policjanci zwracali na nietrzeźwych kierujących pojazdami.

W regionie radomskim obyło się bez poważniejszych incydentów a zabawy andrzejkowe i powroty z nich przebiegały „raczej spokojnie” - informuje Aleksandra Calik z zespołu prasowego KWP w Radomiu.

Wzmożone kontrole drogowe policja będzie organizowała do 1 grudnia. W akcji biorą udział policjanci prewencji i ruchu drogowego. Ostatni weekend listopada, który w tym roku przypada w dniach 26-27.11.2016 r. oraz 30.11- 01.12.2016 r. to już tradycyjnie czas zabaw, dyskotek i imprez związanych z tzw. andrzejkami.

Policja ostrzega kierowców, którzy po wypiciu alkoholu lub zażyciu innych środków odurzających planowaliby kierować samochodem i apeluje o rozsądek. Kontrole drogowe rozmieszczane są dynamicznie na terenie całego powiatu. Podczas kontroli policjanci wykorzystywać będą urządzenia do szybkich testów na obecność alkoholu w organizmie oraz testerów narkotykowych.

Pełen raport minionego weekendu ma zostać opublikowany jutro przed południem.