Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Władysław z Gielniowa
Dziś jest: 25 września 2020

REGION

Więcej czasu dla Perły Powiatu

sobota, 07 stycznia 2017 10:20 / Autor: Weronika Chochoł
fot. radompowiat.pl
Weronika Chochoł

Do piątku, 13 stycznia przedłużony został termin składania zgłoszeń do szóstej edycji konkursu "Perła Powiatu". Celem konkursu jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych z powiatu radomskiego, które osiągnęły najlepsze wyniki gospodarcze i ekonomiczne w 2016 roku.

"Perła Powiatu" to konkurs, którego celem jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych z teremu powiatu radomskiego, które osiągają najlepsze efekty ekonomiczne. Za rok 2016 "perły" poszukiwane będą w pięciu kategoriach, które przedstawia Mirosław Ślifirczyk – Starosta Radomski:

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu radomskiego, organizacje reprezentujące przedsiębiorców i rolników, a także firmy bądź rolnicy w swoim własnym imieniu.

Jak wyjaśniają pracownicy Biura Prasowego Starostwa Powiatowego w Radomiu termin przedłużony został w związku z okresem świąteczno-noworocznym oraz na prośbę zainteresowanych osób i firm.

Wnioski z ankietami zgłoszeniowymi, dostępne wraz z regulaminem na stronie www.radompowiat.pl, należy składać do 13 stycznia 2017 r. w siedzibie Starostwa lub przesyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Radomiu, ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom.

Zwycięzca danej kategorii otrzymuje statuetkę i dyplom honorowy. Laureatów poznamy podczas uroczystej Gali w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, która odbędzie się 10 marca.