Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

REGION

Zderzenie sześciu samochodów na S7

środa, 22 lutego 2017 07:50 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com
Weronika Chochoł

Pięć samochodów osobowych i ciężarówka zderzyło się na trasie S7 w Skarżysku Kamiennej. Utrudnienia na drodze do Kielc potrwać mogą do godz. 9:00.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 lutego ok. godz 6:00 . Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierująca autem renault scenic nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i straciła panowanie nad kierownicą. - Kobieta na łuku jezdni straciła panowanie nad kierownicą w wyniku czego uderzyła w barierki energochłonne. Jadący za nią kierowca BMW zaczął gwałtownie hamować doprowadzając do zderzenia z ciężarowym MANem oraz volkswagenem, które także znajdowały się na prawym pasie. - wyjaśnia Damian Szwagierek z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku Kamiennej. Kolejne auta zderzały się według podobnego schematu:

Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Ruch w kierunku Kielc odbywa się jednym pasem. Jak zapewnia Damian Szwagierek ze skarżyskiej Policji, uszkodzone samochody stoją na pasie awaryjnym po prawej stronie, a miejsce zdarzenia jest odpowiednio oznakowane.