Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Juliusz I, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

REGION

Radom-Drzewica, Radom-Pionki: specjalna oferta

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 13:14 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowieckie.com.pl
Weronika Chochoł

O specjalnej ofercie przypominają Koleje Mazowieckie. Ze specjalnych biletów skorzystać mogą pasażerowie regularnie korzystające z pociągów relacji Radom-Drzewica i Radom-Pionki.

Oferta obejmuje bilety jednorazowe oraz bilety odcinkowe miesięczne imienne. Skierowana jest do osób kupujących bilety wg taryfy normalnej, a także osób upoważnionych do ulg:   

  • przy biletach jednorazowych – ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95%, 100%;
  • przy biletach odcinkowych miesięcznych imiennych – ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%.

Dzięki ofercie korzystający z biletu jednorazowego będą mieli możliwość przejazdu pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Radom – Drzewica / Radom - Pionki w pociągach uruchamianych przez KM. Wyjazd na podstawie biletu wg oferty specjalnej musi nastąpić w ciągu 1 godziny od godziny sprzedaży biletu lub wskazanej przez nabywcę.

W przypadku biletu odcinkowego miesięcznego imiennego pasażerowie będą mogli skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Radom – Drzewica / Radom-Pionki w pociągach uruchamianych przez KM, od daty wydania biletu lub wskazanej przez nabywcę, z zachowaniem 7-dniowego terminu przedsprzedaży.

Cena biletu specjalnego kalkulowana jest nie na podstawie odległości kilometrowej, ale na podstawie oferty specjalnej. Dzięki temu bilety mogą być tańsze nawet o połowę - przekonuje Donata Nowakowska - rzecznik prasowy spółki Koleje Mazowieckie:

Bilety jednorazowe wg oferty specjalnej kupić można w kasach biletowych, biletomatach, przez telefon komórkowy a także w pociągach. Natomiast bilety odcinkowe miesięczne imienne są dostępne w kasach biletowych i biletomatach.

Więcej informacji oraz regulamin oferty znaleźć można na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.