Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

REGION

Docenieni przez prezydenta

poniedziałek, 29 maj 2017 16:13 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Starosta opoczyński Józef Róg i wójt gminy Starej Błotnicy znaleźli się wśród odznaczonych przez prezydenta Andrzeja Dudę Srebrnym Krzyżem Zasługi. 

Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe 43 przedstawicielom samorządu terytorialnego. Uroczysta gala w Pałacu Prezydenckim odbyła się z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Wśród wyróżnionych znalazł się również starosta opoczyński. Józef Róg odznaczony został Srebrnym Krzyżem Zasługi. To wyróżnienie przyznawane jest za zasługi w działalności społecznej i samorządowej oraz na rzecz społeczności lokalnej. Starosta opoczyński nie kryje zadowolenia z przyznanego mu odznaczenia. Jak mówi, traktuje to wyróżnienie jako motywację do dalszej pracy. Jednocześnie podkreśla, że osiągnięcia, za które został wyróżniony są zasługą wielu osób - pracowników miejscowego starostwa. – Dlatego dziękuję wszystkim za pracę i zaangażowanie, bo to wyróżnienie jest dla nich wszystkich, nie tylko dla mnie – mówi Józef Róg.

- To wyróżnienie należy się wszystkim mieszkańcom, moim współpracownikom, radnym, sołtysom, stowarzyszeniom - powiedział z kolei wójt gminy Stara Błotnica Marcin Kozdrach.

Zapraszamy do nas: