Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Wojciech, biskup i męczennik, główny patron Polski
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Smardzewice
Dziś jest: Piątek, 23 kwietnia 2021

REGION

Bilet dla podróżujących po Mazowszu

wtorek, 27 czerwca 2017 10:04 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowieckie.com.pl
Weronika Chochoł

Trzy dni nieograniczonej, wakacyjnej jazdy pociągami Kolei Mazowieckich. Na pasażerów KM czeka nowa oferta - "Bilet Turysty".

Jest to bilet, z którym pasażerowie mogą podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. "Bilet Turysty" ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. W czasie ważności biletu pasażerowie mogą podróżować bez ograniczeń przez 3 wybrane przez siebie dni. - Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. - wyjaśnia Donata Nowakowska - rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Oferta ważna będzie od 1 lipca do 31 sierpnia, jednak w kasach i biletomatach "Bilet Turysty" dostępny jest już od 24 czerwca.

Bilet kosztuje 67 zł i nie obowiązuje w pociągu „Słonecznym”, który do końca wakacji kursuje codziennie na trasie Warszawa Zachodnia - Ustka.

- Serdecznie zapraszam nie tylko turystów, ale wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej ciekawej oferty. W tym roku można ją doskonale połączyć z naszą akcją  „Koleją do Kultury”. Z „Biletem Turysty” można nie tylko podziwiać mazowieckie widoki, ale także skorzystać z nim ze zniżek, które oferują mazowieckie placówki kultury - zachęca Dariusz Grajda - członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.