Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

REGION

[AKTUALIZACJA] Kolizja 5 pojazdów. Nietrzeźwy kierowca

poniedziałek, 23 października 2017 08:27 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Justyna Leszczyńska
Weronika Chochoł

2 samochody ciężarowe i 3 osobowe zderzyły się w miejscowości Wawrzyszów.

Radom szczepienia

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, ok. godz. 6:00 w okolicach miejscowości Wawrzyszów. - Na miejscu trwają czynności. Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. - informuje Justyna Leszczyńska - rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Na razie nie znane są szczegóły kolizji, wiadomo jedynie, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Aktualizacja, godz. 9:40:

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Radomia kierowca volkswagena najprawdopodobniej wyprzedzał na trzeciego. Zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym, od którego urwało się koło i uderzyło w przejeżdżające dwa pojazdy. Sprawca zdarzenia, uderzył jeszcze w stojącą na poboczu na światłach awaryjnych. - informuje Justyna Leszyńska.

Nadal nie wiadomo, kto kierował volkswagenem. Policja poszukuje sprawcy i wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Na odcinku Radom-Przysucha nie ma już utrudnień.

Aktualizacja, godz. 11:47:

Jak informuje Justyna Leszczyńska, sprawca kolizji wrócił na miejsce zdarzenia. Jest nim 32-letni mieszkaniec Przysuchy. - Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma blisko pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do szpitala.