Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: Narodzenie św. Jana Chrzciciela              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Szydłówek
Dziś jest: Czwartek, 24 czerwca 2021

REGION

Wójtowie ze wsparciem PiS?

wtorek, 21 listopada 2017 11:27 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Samorządowcy z powiatu przysuskiego są gotowi na współpracę z Prawem i Sprawiedliwością. - Będziemy starali się o poparcie PiS w najbliższych wyborach samorządowych - deklarują wójtowie z Gielniowa, Potworowa i Odrzywołu.

Marian Kmieciak potwierdził, że będzie ubiegał się o ponowny wybór na wójta gminy Odrzywół. - Jest jeszcze wiele zadań inwestycyjnych, które chciałbym zrobić. Mam tu na myśli kolejny zbiornik retencyjny w gminie, zbudować ścieżki rowerowe. Dlatego deklaruję udział w wyborach samorządowych. Będę starał się o poparcie partii rządzącej - powiedział Marian Kmieciak:

Również Władysław Czarnecki, wójt Gielniowa deklaruje start w wyborach samorządowych. - Do tej pory byłem kandydatem niezależnym. Będzie tak i tym razem. Liczę na wsparcie ze strony Prawa i Sprawiedliwości - powiedział wójt Czarnecki:

Podobnego zdania jest także Marek Klimek, wójt Potworowa. - Chciałbym uzyskać poparcie Prawa i Sprawiedliwości. Chcę, by gmina dalej się rozwijała. Jesteśmy na to przygotowani. Mamy projekt przyszłorocznego budżetu - powiedział wójt Klimek:

Najbardziej prawdopodobny termin wyborów samorządowych to 4 lub 18 listopada 2018 roku.