Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

REGION

Przeglądała torebkę - wjechała w mieszkanie

czwartek, 28 czerwca 2018 12:12 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowiecka.policja.gov.pl/wkz
Weronika Chochoł

Chwila nieuwagi za kierownicą może skończyć się poważnym wypadkiem. Tak było w przypadku 29-letniej kobiety, która przeglądając torebkę wjechała w budynek mieszkalny. Na szczęście, w domu nikogo nie było.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Grabowie Nowym w powiecie kozienickim. - Kobieta kierująca oplem podczas przeglądania torebki schyliła się i w tym momencie zjechała na pobocze. Gdy zaczęła wykonywać gwałtowne manewry chcąc wrócić na drogę, straciła panowanie nad pojazdem, wjechała w pole z żytem, staranowała ogrodzenie i wjechała autem w budynek mieszkalny. Na szczęście w mieszkaniu nikogo nie było. Kobiecie też nic się nie stało. - relacjonuje mł. asp. Ilona Tarczyńska.

Nieuważna kobieta w momencie zdarzenia była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji ukarana została mandatem i punktami karnymi.

Kozienicka policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności podczas jazdy. - Sięganie do torebki czy odbieranie telefonu podczas jazdy skutecznie nas dekoncentrują. - mówi mł asp. Ilona Tarczyńska:

Fot. Policja Kozienice, OSP Grabów nad Pilicą