Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Róża z Viterbo, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 06 marca 2021

REGION

Domaniów wita lato!

niedziela, 01 lipca 2018 21:00 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł / Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Po raz 12. nad zalewem w Domaniowie odbyło się Powitanie Lata. Deszcz nie wystraszył miłośników dobrej zabawy w rodzinnym gronie.

Powitanie Lata w Domaniowie to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez powiatu radomskiego i gminy Przytyk. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in pokazy sportów wodnych, wybory Miss Lata, konkurs wiedzy o powiecie radomskim i gminie Przytyk, zawody w przeciąganiu liny, turniej siatkówki plażowej czy pokaz cyrkowy dla dzieci. Nie zabrakło również koncertów. Na scenie wystąpiły zespoły: GORAN&CROWD, JACK, ALIBI, MIX DANCE. Chociaż pogoda nie do końca była letnia, to nawet przejściowy deszcz nie wystraszył uczestników imprezy:

To nie pierwszy raz, kiedy podczas Powitania Lata pada, jednak to nie stanowi problemu. - Clelem imprezy jest pokazanie tak urokliwego miejsca jakim jest Zalew Domaniowski - drugi na Mazowszu pod względem wielkości - oraz integracja i dobra zabawa. A to zawsze się udaje. - mówi starosta radomski Mirosław Ślifirczyk i dodaje, że gmina Przytyk staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem - tak dla turystów, jak i dla inwestorów:

Domaniów to miejsce, które warto odwiedzić, zwłaszcza latem. - zauważa wójt gminy Przytyk Dariusz Wółczyński i nie kryje radości z tego, że już od dwunastu lat Powitanie Lata odbywa się właśnie tutaj:

Wakacje dopiero się rozpoczęły. Do spędzania ich w powiecie radomskim zachęca starosta Mirosław Ślifirczyk:

Patronem medialnym Powitania Lata 2018 w Domaniowie było Radio Plus Radom.