Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020

REGION

Radoszyczanie Dzieciom

piątek, 27 lipca 2018 14:47 / Autor: Monika Nowakowska
foto: wikipedia
Monika Nowakowska

„Radoszyczanie Dzieciom” - w niedzielę odbędzie się kolejna edycja festynu charytatywnego. Jego gwiazdami będą CLEO i grupa Mejk.

Festyn rozpocznie się już o godzinie 14:30 od występów artystycznych dzieci i młodzieży. Organizatorzy przewidzieli też pokazy drużyn OSP, w tym młodzieżowej drużyny strażackiej z Radoszyc. Wystąpi także Koło Artystyczne „Pod 10-tką”, odbędzie się pokaz klubu karate TIGER Radoszyce, zaśpiewają Bożena Zielińska i Wiktoria Mazur.

Podczas festynu rozdane zostaną nagrody dla uczestników rajdu II Radoszycka Szprycha. Tradycyjnie władze gminy wręczą grawertony „Lider Promowania Gminy Radoszyce”.

Najważniejszymi elementami dnia mają być jednak koncerty. O 18:30 na scenie zaprezentuje się grupa MEJK. O 21:00 wyjdzie na nią wokalistka CLEO.

Jak zawsze, będzie można kupić tradycyjnego kugla - przedborski przysmak z ziemniaków i mięsa. Na jego przygotowanie organizatorzy zużywają nawet 700 kilogramów ziemniaków (pełen dochód z imprezy, w tym także ze sprzedaży kugla, przeznaczony zostanie na cele charytatywne). Na miejscu funkcjonować będą strefy zabawy dla najmłodszych i gastronomiczna dla starszych.

Zapraszamy do nas: