Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria od Krzyża Helena MacKillop, zakonnica
Dziś jest: 08 sierpnia 2020

REGION

Pomóżcie Oli

poniedziałek, 03 grudnia 2018 16:24 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Trzy lata temu Szlachetna Paczka pomogła jej. Teraz ona wspiera innych. Aleksandra Jachimowska walczy też o tytuł Wolontariusza Publiczności 2018.

Konkurs dla wolontariuszy organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Intencja organizatorów jest taka, by uhonorować wolontariuszy działających na terenie powiatu piotrkowskiego. Aleksandra Jachimowska jako studentka piotrkowskiej filii UJK włącza się w organizację pomocy dzieciom z domu dziecka, osobom starszym. Organizuje także zbiórki krwi i przede wszystkim pomoc dla swojego brata Daniela, który w wyniku wypadku doznał ciężkiego urazu śródczaszkowego. Ola jest także wolontariuszką opoczyńskiej Szlachetnej Paczki. Trzy lata temu Szlachetna Paczka pomogła jej. Teraz ona pomaga innym. – Zakochałam się w tej idei mądrej pomocy i od tamtej pory pomagam także innym – mówi Aleksandra Jachimowska.

Liderem Szlachetnej Paczki w rejonie opoczyńskim jest Arkadiusz Nita. Jak przyznaje, Ola działa w myśl idei: nie ma problemów, są wyzwania. – Te wyzwania są oznaką superbohaterstwa – dodaje lider.

Na Wolontariusza Publiczności 2018 można głosować do 4 grudnia włącznie. Głosowanie odbywa się poprzez portal społecznościowy Facebook wyłącznie na zamieszczonej w wydarzeniu „Wolontariusz Publiczności 2018” ankiecie. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/334196663830137/?active_tab=discussion

Zapraszamy do nas: