Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święte Anastazja i Bazylissa, męczennice
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Żelazowice, Libiszów
Dziś jest: Czwartek, 15 kwietnia 2021

REGION

Na torach już spokojnie

sobota, 12 stycznia 2019 07:53 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowieckie.com.pl
Weronika Chochoł

Nie ma już utrudnień w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Piątek był ciężkim dniem dla pracowników i pasażerów pociągów KM.

Sytuacja na torach na liniach 7 i 8 była trudna od piątkowego poranka. Przypomnijmy, pierwsze opóźnienia zanotowano po godz. 4.00 kiedy to pociąg osobowy relacji Skarżysko Kamienna - Warszawa Wschodnia zepsuł się na stacji Lipowe Pole.

Problemy mieli również podróżujący na trasie Radom - Skarżysko Kamienna. Odwoływane były kolejne pociągi na tej trasie, a komunikację zastępczą stanowiły pociągi TLK.

Około godziny 17.00 na trasie Dęblin – Radom, na odcinku Jedlnia Letnisko – Radom Wschodni doszło do kolizji pociągu z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało, jednak zdarzenie spowodowało spore utrudnienia. Pasażerowie przesiedli się do komunikacji zastępczej.

W sobotę rano sytuacja na trasach pociągów Kolei Mazowieckich jest już unormowana. Informacje o opóźnieniach i odwołanych pociągach, a także przyczynach utrudnień znaleźć można na Portalu Pasażera, w zakładce Mój pociąg - na trasie. Link tutaj.