Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Weronika Giuliani, dziewica
Dziś jest: 09 lipca 2020

REGION

Innowacyjny Menedżer Kultury - kandydaci poszukiwani

środa, 15 maj 2019 15:16 / Autor: Weronika Chochoł
fot. mazowieckieobserwatorium.pl
Weronika Chochoł

Mazowiecki Instytut Kultury rozpoczyna nabór zgłoszeń do konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury.

Nagroda przyznawana jest menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze.

"Szukamy menedżerów działających odważnie i eksperymentalnie, podejmujących wyzwania, nie bojących się porażek, a ze słabości wydobywających nowe potencjały. Czekamy na menedżerów otwartych na potrzeby społeczności lokalnych i swoich pracowników, których praktyka zarządzania instytucją kultury będzie inspiracją dla innych" - piszą organizatorzy.

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje realizują. Organizatorzy zapraszają kandydatów reprezentujących instytucje kultury bądź organizacje pozarządowe działające na terenie województwa mazowieckiego. Kandydaci mogą zgłaszać się osobiście. Uczestników mogą zgłaszać również instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego, a także samorządy lokalne i dwudziestoosobowe grupy mieszkańców miejscowości, w której działa kandydat.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie i przesłanie w wersji elektronicznej formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nabór w konkursie trwa do końca maja. Szczegóły dotyczące konkursu wraz z niezbędnymi dokumentami znaleźć można tutaj

Zapraszamy do nas: