Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

REGION

Nietrzeźwy 73-latek sprawcą kolizji

poniedziałek, 08 lipca 2019 16:09 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (Pexels)
Weronika Chochoł

73-letni kierowca mercedesa uderzył w tył seata, którym kierowała 31-letnia kobieta. Okazało się, że sprawca był nietrzeźwy.

Radom szczepienia

 Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 lipca w Wielogórze. - W tył jadącego w stronę Radomia seata uderzył mercedes. Po zderzeniu 31-latka kierująca seatem została przewieziona do szpitala. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń i po badaniach wróciła do domu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 73-latka i okazało się, że jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie - informuje Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego.

O rozsądek, po raz kolejny apeluje Justyna Leszczyńska z radomskiej policji. - Jadąc na podwójnym gazie kierowcy ryzykują nie tylko utratą prawa jazdy oraz odpowiedzialnością karną, ale przede wszystkim zdrowiem i życiem innych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem i po raz kolejny apelujemy, aby nie wsiadać po spożyciu alkoholu do żadnego pojazdu. Jedna nieprzemyślana decyzja może doprowadzić do tragedii!