Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

REGION

Kolejne połączenia autobusowe w regionie

piątek, 23 sierpnia 2019 09:58 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Znamy przebieg tras autobusowcyh, które zamierzają uruchomić dwa kolejne powiaty w regionie radomskim. Powiat białobrzeski dostanie dofinansowanie na uruchomienie 9 tras, a grójecki na 13. Z kolei porozumienie białobrzesko-grójeckie przewiduje utworzenie 7 kolejnych połączeń autobusowych. 

Powiat białobrzeski samodzielne chce przywrócić połączenia autobusowe na 9 trasach. Są to:

1. Białobrzegi - Sucha, wieś - Radzanów (Białobrzegi, Sucha, Dąbrówka, Stawiszyn, Branica, Smardzew, Pierzchnia, Smardzew, Radzanów)

2. Białobrzegi - Stawiszyn - Radzanów, II - Stara Błotnica, 17/06 - Białobrzegi (Białobrzegi, Sucha, Dąbrówka, Stawiszyn, Branica, Smardzew, Radzanów, Bukowno, Młodynie Górne, Kadłubska Wola, Stary Kadłub, Stara Błotnica, Stary Kiełbów, Stary Gózd, Stare Żdżary, Stary Gózd, Stare Siekluki, Kamień, Sucha, Białobrzegi).

3. Białobrzegi - Szczyty I - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01 - Boska Wola (Białobrzegi, Szczyty, Pohulanka, Stromiecka Wola, Stromiec, Małe Boże, Ducka Wola, Małe Boże, Boże, Krzemień, Boska Wola).

4. Białobrzegi - Sucha, wieś - Radzanów, II - Młodynie Dolne - Grotki - Białobrzegi(Białobrzegi, Sucha, Dąbrówka, Stawiszyn, Branica, Smardzew, Pierzchnia,Smardzew, Radzanów, Bukowno, Młodynie Dolne, Bukowno, Czarnocin, Ocieść, Grotki, Żydy, Podlesie, Ratoszyn, Radzanów, Smardzew, Branica, Jasionna, Białobrzegi).

5. Białobrzegi - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01/04 - Dobieszyn, stacja 03/04 - Sielce(Sielce, Dobieszyn, Lipskie Budy, Podlesie Małe, Ksawerów Stary, Stromiec, Pirog,Bobrek-Kolonia, Brzeska Wola, Mikówka, Białobrzegi).

6. Białobrzegi - Szczyty, I - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01/04 - Dobieszyn, stacja03/04 – Siełce.

7. Białobrzegi - Ułaski Stamirowskie - Kostrzyn - Jabłonna (Białobrzegi, Klamy, Witaszyn, Redlin, Wólka Kożuchowska, Wyśmierzyce, Grzmiąca, Ulaski Grzmiąckie, Ulaski Stamirowskie, Ulaski Grzmiąckie, Grzmiąca, Olszowe, Kostrzyn, Jabłonna).

8. Białobrzegi - Kostrzyn - Jabłonna (Białobrzegi, Klamy, Witaszyn, Redlin, Wólka Kożuchowska, Wyśmierzyce, Grzmiąca, Olszowe, Kostrzyn, Jabłonna)

9. Białobrzegi - Promna, II - Broniszew, I - Stanisławów - Białobrzegi (Sucha, Białobrzegi, Falęcice, Promna-Kolonia, Stanisławów, Lekarcice, Broniszew, Olszamy, Karolin, Daltrozów, Olkowice, Domaniewice, Pnie, Promna, Falęcice, Białobrzegi)

 Porozumienie Powiatów: Białobrzeskiego i Grójeckiego uruchumiania wspólnie 7 tras. Są to:

1. Białobrzegi - Przybyszew, II - Goszczyn, ul. Warszawska 01 - Bądków (Białobrzegi, Falęcice, Falęcice-Wola, Góry, Pacew, Przybyszew, Osuchów, Mała Wieś, Rykały, Lisów, Goszczyn, Bądków).

2. Grójec - Zaborów, II - Broniszew, I - Białobrzegi (Grójec, Kępina, Grudzkowola, Skurów, Widów, Lewiczyn, Zaborów, Józefów, Broniszew, Lekarcice, Stanisławów, Promna-Kolonia, Falęcice, Białobrzegi)

3. Białobrzegi - Goszczyn, ul. Warszawska 01L - Przybyszew, I - Białobrzegi (Białobrzegi, Falęcice, Promna-Kolonia, Stanisławów, Lekarcice, Broniszew, Goszczyn, Bądków, Goszczyn, Lisów, Rykały, Mała Wieś, Osuchów, Przybyszew, Pacew, Góry, Falęcice-Wola, Falęcice, Białobrzegi).

4. Grójec - Długowola, 01/02 - Goszczyn, ul. Warszawska 01L - Broniszew, I -Białobrzegi (Grójec, Kępina, Grudzkowola, Skurów, Widów, Lewiczyn, Zaborów, Józefów,Długowola, Goszczyn, Broniszew, Lekarcice, Stanisławów, Promna-Kołonia, Falęcice,Białobrzegi).

5. Białobrzegi - Przybyszew, II - Goszczyn, ul. Warszawska 01L - Długowola - Grójec(Białobrzegi, Falęcice, Falęcice-Wola, Góry, Pacew, Przybyszew, Osuchów, MałaWieś, Rykały, Lisów, Goszczyn, Długowola, Józefów, Zaborów, Lewiczyn, Widów, Skurów,Grudzkowola, Kępina, Grójec).

6. Grójec - Jasieniec, II Warecka 08/47 - Warka, p.dw. ul. Wysockiego - Białobrzegi(Grójec, Kępina, Grudzkowola, Skurów, Pabierowice, Czachów, Jasieniec, WolaBoglewska, Boglewice, Ryszki, Rytomoczydła, Nowa Wieś, Krześniaków, Laski, Warka,Grzegorzewice, Lechanice, Zastruże, Pałczew, Bończa, Michałów Górny, Branków, Biejków,Biejkowska Wola, Promna, Falęcice, Białobrzegi).

7. Grójec - Jasieniec, II Warecka 08/47 - Warka, p. dw. ul. Wysockiego -Stanisławów - Białobrzegi (Grójec, Kępina, Grudzkowola, Skurów, Pabierowice, Czachów, Jasieniec, Wola Boglewska, Boglewice, Ryszki, Rytomoczydła, Nowa Wieś, Krześniaków, Laski, Warka, Grzegorzewice, Lechanice, Zastruże, Palczew, Bończa, Michałów Górny, Branków, Biejków, Biejkowska Wola, Promna, Stanisławów, Promna-Kolonia, Falęcice, Białobrzeg).

Powiat grójecki planuje uruchomić 13 linii autobusowych na następujących trasach:

1. Grójec - Pniewy - Kruszew - Grójec

2. Grójec - Pniewy – Karolew

3. Grójec - Machnatka - Worów - Grójec

4. Grójec - Dańków - Mogielnica – Dębnowola

5. Grójec - Błędów - Wilków

6. Grójec - Mogielnica - Nowe Miasto

7. Grójec - Sadków Szlachecki - Złota Góra - Grójec

8. Grójec - Piekiełko - Lewiczyn - Goszczyn

9. Grójec - Błędów - Golosze - Nowe Miasto

10. Grójec - Boglewice - Nowa Wieś – Warka

11. Grójec - Olszany - Nowy Miedzechów- Warka

12. Grójec - Przydróżek - Zbrosza Duża

13. Grójec - Chynów - Sułkowice – Grobice

Zapraszamy do nas: