Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: 12 sierpnia 2020

Radomskie

Zaprojektuj oficjalną Kartę Świąteczną Skaryszewa

czwartek, 21 listopada 2019 14:44 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Burmistrz Skaryszewa, Dariusz Piątek zaprasza młodych mieszkańców do udziału w konkursie plastycznym na kartę świąteczną Miasta i Gminy Skaryszew. Najciekawszy projekt otrzyma status Oficjalnej Karty Świątecznej Miasta i Gminy Skaryszew w roku 2019  i zostanie rozesłany do przedstawicieli sąsiednich miast i gmin, administracji rządowej, jednostek samorządowych, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, mediów i przedsiębiorców. Termin nadsyłania prac mija 29 listopada.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Spośród wszystkich prac, komisja wybierze tę jedną, najpiękniejszą, która będzie promowała gminę Skaryszew oraz przyzna 10 wyróżnień. Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody.

- Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, którego piękną tradycją jest rozsyłanie kart z ciepłymi życzeniami. Chcielibyśmy, aby w tym roku nasza oficjalna, gminna kartka świąteczna była wyjątkowa, dlatego zachęcamy naszych Mieszkańców - zarówno tych najmłodszych, jak i trochę starszych do zaprojektowania oryginalnych kart świątecznych związanych z Miastem i Gminą Skaryszew  - mówi burmistrz Skaryszewa, Dariusz Piątek.

Kartki świąteczne można wykonać maksymalnie w formacie A5 (21x14,8 cm), w dowolnej technice plastycznej umożliwiającej wykonanie skanu lub sfotografowanie. Zwycięski projekt zostanie poddany profesjonalnej odróbce drukarskiej i w formie kartki trafi do adresatów w całej Polsce. Natomiast wszystkie nadesłane prace będą zdobiły skaryszewski urząd w okresie świątecznym oraz zostaną zamieszczone na stronie internetowej skaryszew.pl i na facebookowym profilu Miasta i Gminy Skaryszew.

Oficjalna kartka świąteczna Miasta i Gminy Skaryszew dostępna będzie też w formie kartki elektronicznej na www.skaryszew.pl, skąd będzie można ją pobrać i rozesłać do najbliższych.Wręczanie nagród w konkursie odbędzie się podczas III Charytatywnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Zapraszamy do nas: