Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: 12 sierpnia 2020

Radomskie

Muzyką dla dzieci

piątek, 22 listopada 2019 23:49 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. J.Szczechowski/Radio Plus Radom
Jakub Szczechowski

W szkole podstawowej w Wierzchowinach w gminie Jedlińsk odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz dzieci, objętych pomocą Caritas Diecezji Radomskiej. To już w czwartek 28 listopada o godz. 18. 

Podobny koncert odbył się w lutym. Wówczas celem było wsparcie Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Inicjatywa wypaliła, stąd kontynuacja. Nauczycielka języka polskiego Patrycja Wieczorek.

W Wierzchowinach wystąpią: zespół SCM Arka w Radomiu, zespół "Muzyką do nieba" oraz uczniowie szkoły, organizującej imprezę. Dariusz Makarewicz zaśpiewa z kolei piosenki Zbigniewa Wodeckiego. - Usłyszymy szeroki wachlarz piosenek. Będą to utwory rozrywkowe, ale i religijne - zapowiada Ewelina Górska, nauczycielka muzyki i katechetka.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają duże pokłady dobra w swoim sercu. Przewidujemy mnóstwo atrakcji. Będzie część artystyczna, czyli pokarm dla duszy. Będą również pyszne ciasta, kawiarenka - mówi Patrycja Wieczorek.

Biletem wstępu będzie cegiełka o dowolnej wartości. Podczas koncertu przeprowadzone zostaną także licytacje. Dla przykładu będzie można nabyć atrakcyjne vouchery, upoważniające do skorzystania z gry w squasha, siłowni, strefy saun, zajęć fitness czy indywidualnego treningu z trenerem personalnym w POP GYM.

Zapraszamy do nas: