Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: 12 sierpnia 2020

Radomskie

Podejrzany o śmiertelne potrącenie w gminie Jedlnia Letnisko zatrzymany

wtorek, 26 listopada 2019 13:40 / Autor: Krzysztof Chomicz
Krzysztof Chomicz

Policjanci z Pionek zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. Wczoraj na terenie gminy Jedlnia Letnisko doszło do potrącenia dwóch mężczyzn. Jeden z nich zginął na miejscu zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 17 w miejscowości Gzowice. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, nieustalony pojazd typu bus w białym kolorze potrącił dwóch 19-latków i odjechał z miejsca zdarzenia. Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, natomiast drugi nie odniósł obrażeń. Na miejscu policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora.

Funkcjonariusze po zdarzeniu natychmiast zajęli się poszukiwaniem pojazdu, który brał udział w zdarzeniu oraz osoby, która nim kierowała. Dzięki intensywnym czynnościom bardzo szybko udało się ustalić i zatrzymać podejrzewanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku. We wtorek 38-letni mieszkaniec powiatu radomskiego trafił do policyjnej celi. Trwają czynności śledcze, funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zapraszamy do nas: