Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: bł. Benedykt XI, papież
Dziś jest: 07 lipca 2020

Opoczno

Konkurs na scenariusz lekcji wychowawczej

czwartek, 28 listopada 2019 10:36 / Autor: Marcin Prejs
Anna Kucharska, fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Konkurs na najlepszy scenariusz lekcji wychowawczej ogłosiła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opocznie.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opocznie ogłosiła konkurs na scenariusz lekcji wychowawczej. To kolejna, po konkursie na wychowawcę roku, inicjatywa Poradni skierowana do nauczycieli-wychowawców. – Chcemy za pomocą tego konkursu podkreślić znaczenie dobrych lekcji wychowawczych i uaktywnić nauczycieli-wychowawców prowadzących te lekcje w szkołach – podkreśla Anna Kucharska, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opocznie. Jak dodaje, chodzi także o integrację środowiska nauczycielskiego oraz wydanie biuletynu zawierającego najciekawsze scenariusze do wykorzystania w szkole.

W tym roku tematem konkursowym scenariusza lekcji wychowawczej jest „Bezpieczeństwo w sieci”. Uczestnikiem przedsięwzięcia może być każdy nauczyciel zatrudniony w szkole ponadpodstawowej z terenu powiatu opoczyńskiego. Zgłoszenia do konkursu Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opocznie będzie przyjmować od 3 lutego do 29 maja 2020 roku. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas przyszłorocznych powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Opocznie. Patronem medialnym przedsięwzięcia jest Radio Plus Radom.

Posłuchaj rozmowy z Anną Kucharską, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opocznie, na temat ogłoszonego konkursu.

O szczegółach konkursu można przeczytać na stronie Poradni: http://pppopoczno.pl/wp-content/uploads/2019/11/reg_konkursu_scenariusz_KLAUZULA_RODO.pdf

Zapraszamy do nas: