Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: 23 stycznia 2020

Końskie

III Rajd Borysa po Końskich

16 stycznia 2020, 13:58 / Autor: Monika Nowakowska
foto;PTTK/Końskie
Monika Nowakowska

Turystyczna rodzina Pasków wraz z przyjaciółmi zapraszają na III Rajd Borysa. Piesza wędrówka po malowniczych okolicach Końskich odbędzie się 25 stycznia.

III Rajd Borysa jest koleżeńską imprezą turystyczno-rekreacyjną, której głównym elementem jest piesza wędrówka. W tym roku uczestnicy pokonaja dystans o długości 12 km na trasie: Końskie - Szabelnia - Pomyków - Piła - Stary Młyn - Końskie.

W imprezie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie o dobrym stanie zdrowia. Mile widziani również młodzież i dzieci, ale pod warunkiem, że zjawią się z prawnymi opiekunami.

Każdy z uczestników rajdu otrzyma certyfikat uczestnictwa, okolicznościowy znaczek rajdowy, opiekę przewodnika, pieczoną kiełbaskę z ogniska, możliwość udziału w losowaniu upominków i nagrody w konkursie na wiersz - rymowankę dotyczącą rajdu, gorącą kawę, herbatę i punkty do odznak turystyki kwalifikowanej oraz regionalnej odznaki krajoznawczej „Turysta Ziemi Koneckiej ”.

Zgłoszenia udziału w rajdzie przyjmowane będą do najbliższego wtorku, 21 stycznia u organizatorów rajdu: Wojciech Pasek nr tel. 665 120 308 ; Małgorzata Pasek nr tel. 602 339 722.

Zbiórka uczestników o godz. 9.30 przy fontannie w Parku Miejskim im. Małachowskich w Końskich. Zakończenie imprezy przewidziane jest w Miejsko-Gminnym Domu Kultury „Egipcjanka” przy ul. Mieszka I w Końskich.

Regulamin na stronie internetowej:www.pttkkonskie.pl.

 

Zapraszamy do nas: