Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Tomasz Apostoł
Dziś jest: 03 lipca 2020

Radomskie

Zwolenianka z nowym stadionem? Prezydent Polski obiecał wsparcie

poniedziałek, 20 stycznia 2020 09:38 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Prezydent Polski będzie wspierał władze Zwolenia przy pozyskaniu środków na modernizację miejskiego stadionu. Andrzej Duda mówił o tym w trakcie piątkowej wizyty w tym mieście.

Gospodarzem spotkania był burmistrz Zwolenia Arkadiusz Sulima. Mówił, że chlubą miasta jest klub piłkarski Zwolenianka, który przygotowuje się do obchodów 100-lecie istnienia. - Tak się nam marzy Panie Prezydencie, abyśmy mogli ufundować nowy stadion. Jesteśmy gotowi do realizacji tego projektu - mówił burmistrz Sulima:

Do słów burmistrza Sulimy o potrzebie modernizacji miejskiego stadionu z całym zapleczem technicznym odniósł się prezydent Andrzej Duda. - Jest tutaj Pan Minister Marek Suski, z którym też rozmawialiśmy przed chwilą na ten temat z Panem Burmistrzem. Mogą Państwo liczyć na moje wsparcie w tym zakresie - powiedział prezydent Polski:

Miejski Klub Sportowy Zwolenianka Zwoleń został założony w 1923 roku. Klub posiada stadion o pojemności 1300 miejsc. Stadion nie ma oświetlenia. Drużyna obecnie gra w klasie okręgowej.

Zapraszamy do nas: