Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święci Andrzej Świerad i Benedykt, pustelnicy
Dziś jest: 13 lipca 2020

Radomskie

Dzień Kobiet w Pionkach z udziałem Władysława Kosiniaka-Kamysza

niedziela, 08 marca 2020 17:56 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Z okazji Święta Pań w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zorganizowano koncert, na którym wystąpili Joanna Nawrot i Przemysław Radziszewski. Wśród gości znaleźli się m.in. prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz i marszałek Mazowsza Adam Struzik.

W Dzień Kobiet do Pionek przyjechał prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego i kandydat na prezydenta, Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak powiedział, przyjechał do Pionek z konkretnym przesłaniem:

Władysław Kosiniak-Kamysz odniósł się do zapowiedzianego przez prezydenta Andrzeja Dudę Funduszu Medycznego:

Kandydat na prezydenta z okazji Dnia Kobiet, życzył wszystkim Paniom prawdziwego równouprawnienia, o które chce walczyć:

W niedzielę w Centrum Aktywności Lokalnej obecny był również marszałek województwa mazowieckiego, Adam Struzik. Życzył wszystkim kobietom z terenu Mazowsza i nie tylko dużo szczęścia i miłości:

Po okolicznościowych przemówieniach na scenie zaprezentowało się stowarzyszenie seniorów „Kontrast” pod kierownictwem Ireny Nalewajko, która był inicjatorką dzisiejszych uroczystości. - Jest to dla mnie bardzo ważne, żeby kobiety w Pionkach były szczęśliwe – podkreśliła Irena Nalewajko:

Później na przed zgromadzoną publicznością wystąpiła sopranistka Joanna Nawrot i tenor Przemysław Radziszewski. W repertuarze znalazły się najpiękniejsze polskie piosenki o miłości, w tym przeboje Anny German, które zajmują szczególne miejsce w sercu artystki:

Na zakończenie na Panie przybyłe na koncert  czekała niespodzianka w postaci apaszek, które rozdawali radni z Pionek. 

Zapraszamy do nas: