Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Lidia
Dziś jest: 03 sierpnia 2020

Kozienice

Rada społeczna przy szpitalu w Kozienicach powołana

poniedziałek, 09 marca 2020 16:43 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Nowa rada społeczna przy szpitalu w Kozienicach oficjalnie powołana. W poniedziałek 9 marca siedmioosobowy skład otrzymał nominacje z rąk wicestarosty.

W składzie nowej rady, powołanej Uchwałą Rady Powiatu Kozienickiego z dnia 24 lutego 2020 r., znaleźli się: przewodniczący - Józef Grzegorz Małaśnicki – osoba wyznaczona przez starostę kozienickiego, zastępca przewodniczącego - Artur Matera – przedstawiciel wojewody mazowieckiego i członkowie: Mirosław Górka, Mirosław Sekuła, Mariusz Prawda, Justyna Wdowiak oraz Marcin Gac.

- Chcemy utrzymania szpitala w Kozienicach w jak najlepszym standardzie, bo ma działać jak najlepiej dla mieszkańców – powiedział przewodniczący Józef Grzegorz Małaśnicki:

Pierwsze kroki nowej rady zostaną wypracowane razem z dyrekcją szpital, która była obecna na poniedziałkowym spotkaniu. Jak podkreślił Józef Grzegorz Małaśnicki, priorytetem jest dziś ochrona przed koronawirusem, zwłaszcza że w szpitalu w Kozienicach znajduje się jeden z dziesięciu oddziałów zakaźnych na Mazowszu:

Spotkanie było również okazją do wręczenia podziękowań osobom, które działały w Społecznej Radzie w latach 2016-2020.

Zapraszamy do nas: